Про ВДНГ

Команда ВДНГ

Команда ВДНГ

 

ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ МУШКІН

Генеральний директор

«Інвестуй себе в творення та розвиток» - ось життєве кредо Євгена Мушкіна, що очолив ВДНГ наприкінці березня 2017 р.

Євген має дві повних вищих освіти з дипломами: MBA (Master of Business Administration) Лейпцизької вищої школи менеджменту (м. Лейпциг, Німеччина) та магістру менеджменту Національної Металургійної Академії України (м. Дніпро).
Окрім цього Євген навчався за конкурсними програмами Американських Рад з міжнародної освіти у США за шкільною (1995/96) та студентською (1998/99) програмами. Є випускником ASPEN Інституту Київ за програмою “Відповідальне лідерство”.

Раніше створювив та керував масовими проектами у компанії StarLight Entertainment (“Зимова Країна”, “Вартові Мрій”, “Дім Таємничих Пригод”), керував проектами управління ефективністю у великих організаціях (StarLight Media, мережа кав’ярень CoffeeLife, Інтерпайп, Корпорація «Фанні»), очолював Інтернет-магазин «Фотомаг», мережу 42 продуктових магазинів, має досвід роботи за кордоном (США та Німеччина).

Євген захоплюється гірським туризмом, грою на гітарі, гірськими лижами.

Народився у 1979 році, одружений, має 3 дітей: Єва, Адам і Леон.

 

 

МИКОЛА ІВАНОВИЧ МЕХЕД

Заступник генерального директора

Микола Іванович дуже добра та порядна людина. Професійно керує технічними службами ВДНГ. Контролює результати їх роботи, стан трудової і виробничої дисципліни в підпорядкованих підрозділах. Несе відповідальність за результати та ефективність виробничої діяльності підприємства. Забезпечує своєчасну підготовку технічної документації (креслень, специфікацій, технічних умов, технологічних карт). Визначає перспективи розвитку підприємства і шляхи реалізації комплексних програм з усіх напрямів удосконалення, реструктуризації, реконструкції і технічного переозброєння виробництва, його спеціалізації та кооперування.

 

 

ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ШИНДІН

Заступник генерального директора

Шиндін Олексій, з липня 2017 року займав посаду продюсера ВДНГ та проекту «Зимова країна» . З 1 квітня 2019 року обіймає посаду операційного директора ВДНГ.

З 2013 року працював на телеканалі СТБ та приймав участь у створенні  наймасштабніших телевізійних проектів країни. З 2016 року займав посаду лінійного продюсера в компанії StarLight Entertainment  та організовував такі заходи як : «Телетріумф 2016»,  «Allo mobile game fest», «New car fest» та інші.

«Я впевнений , що ВДНГ це територія майбутнього, на якій створенні всі умови для особистого розвитку, навчання і реалізації амбітних проектів» .

 

 

ЛЕСЯ ІВАНІВНА ПІВНІЧУК

Начальник юридичного відділу

Леся вже 11 років служить закону разом із НК “Експоцентр України”.

На плечах цієї, на перший погляд, тендітної жінки лежать такі обов'язки, як: супровід діяльності НК “ЕКспоцентр України”; консультування з різних правових аспектів; участь у переговорах з клієнтом і юристами, які представляють контрагентів по угодам; здійснення представництва НК “Експоцентр України” у судах,  органах державної влади та інших організаціях і установах; захист наших інтересів перед контрагентами та партнерами; підготовка і складання договорів, меморандумів; участь у підготовці юридичних висновків; проведення огляду та аналізу чинного законодавства.
Важливими якостями Лесі є: високе почуття відповідальності, розвинене логічне мислення, ініціативність, наполегливість, концентрація уваги, емоційна стійкість, гарна пам'ять.

 

 

ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ ТАРАСЕНКО

Головний бухгалтер

Такому професіоналу можна довірити не тільки гроші, а і фінансову службу НК “Експоцентр України”.

Олександр Олександрович організовує контроль за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських операцій; вимагає від усіх підрозділів, служб та працівників забезпечення неухильного дотримання порядку оформлення та подання до обліку первинних документів; бере участь у підготовці та поданні інших видів періодичної звітності, які передбачають підпис головного бухгалтера, до органів вищого рівня, відповідно до нормативних актів, затверджених формами та інструкціями. 

За погодженням з генеральним директором, головний бухгалтер забезпечує перерахування податків і зборів, передбачених законодавством, проводить розрахунки з іншими кредиторами відповідно до договірних зобов’язань.

 

 

АНТОНІНА ВІКТОРІВНА РАРЕНКО

Начальник відділу кадрового забезпечення та документообігу

Антоніна -  фахівець з управління людськими ресурсами та забезпечення документообігу на ВДНГ.

Як HR працює безпосередньо з персоналом, здійснює підбір, адаптацію, оцінку, просування, навчання співробітників; веде кадрове діловодство; вміє формулювати ключові компетенції для тієї або іншої посади; оцінює ринок фахівців і коригує у зв'язку з цим вимоги компанії до кандидатів; веде пошук кандидатів; проводить ефективну оцінку кандидатів в ході співбесіди; бере участь у формуванні корпоративної культури.

Її родзинкою є скануючий погляд професіонала.

 

 

ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА ЦАРЕНКО

Начальник планово-економічного відділу

15 років роботи - Золотий фонд ВДНГ

Людмила Володимирівна керує роботою з економічного планування, направленого на організацію раціональної господарської діяльності, виявлення і використання резервів виробництва з метою досягнення найбільшої ефективності.

Володіє такими якостями, як: чуйність, доброта, логіка, відповідальність та неперевершене почуття гумору.  

 

 

МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ МАРЕНЕЦЬ

Начальник відділу лісопаркової діяльності

36 років роботи - Золотий фонд ВДНГ

Микола Григорович вже 36 років піклується про лісопаркову частину комплексу. За цей період він виростив сотні дерев, тисячі кущів та мільйони квіток. Його робота має надзвичайно велике значення як для співробітників так і для гостей ВДНГ. Зелені насадження, про які Микола Григорович піклується, значно зменшують наявність пилу й аерозолів у повітрі, відіграють роль фільтру, впливають на формування мікроклімату, діють на тепловий режим та вологість повітря.
Декоративні рослини створюють широкі можливості для архітектурних композицій центральної частини Експоцентру, а ліси і алеї є місцем для активного й пасивного відпочинку киян та гостей столиці.

 

 

ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ НОСАНЧУК

Начальник відділу охорони

За декілька років роботи на ВДНГ Євгеній Володимирович зарекомендував себе як потужний механізм дотримання порядку.

Як начальник служби охорони знає: закони й інші нормативно-правові акти України, що регламентують охоронну діяльність;  специфіку і структуру ВДНГ; принципи організації охорони об'єктів ВДНГ; характеристику технічних засобів захисту інформації від несанкціонованого доступу.

У Євгенія Володимировича є надзвичайна здатність - одночасно слідкувати за кожним куточком  величезної території та швидко вирішувати будь-які питання.

Без сумніву, безпека ВДНГ в надійних руках!

 

 

МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА КУЖНЕНКОВА

 Керівник господарського відділу

Марина Володимирівна з 2018 року забезпечує господарське обслуговування  і належний стан згідно з санітарними правилами та нормами всіх будівель та приміщень, в яких розташовані підрозділи ВДНГ. Маючи за плечима багаторічний досвід роботи економіста у великих компаніях та керівника підприємства, вона планує, розраховує і контролює раціональне витрачання матеріалів та коштів, які виділяються на господарські цілі, піклується про те, щоб її підлеглі, які займаються прибирання території та офісних приміщень підприємства були забезпечені господарським інвентарем та матеріалами. Керує роботами по благоустрою і прибиранню території.

Вважає найбільшою цінністю ВДНГ людей, які самовіддано працюють на її процвітання, починаючи від вищої ланки керівництва до простих прибиральників, до відвідувачів, які люблять виставку і не байдужі до її стану. Тож народна мудрість: «Людям чини шану, а коло себе май охайність» - саме її девіз в роботі.

 

 

ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА ШАРАПОВА

Директор зі спонсорства та партнерства

«Мрій та дій» - життєвий слоган Тетяни, яка має більше 20 років досвіду у сферах реклами, маркетингу та організації різноманітних заходів.

Тетяна працювала у великих рекламних компаніях, на телебаченні та протягом 10 років мала свою івент-агенцію Right Line.  Пишається усіма реалізованими проектами як в Україні, так і за кордоном.  В її портфоліо є такі масштабні заходи, як:

- «День Києва на Софії-2015»  (куратор проекту)

- «Новий рік на Софії-2016» (менеджер зі спонсорства)

- «Євробачення-2017» - Opening Ceremony  (Project manager).

«Люблю свою роботу та людей з якими працюю, обожнюю цікаві проекти - з викликами, коли вище голови… Захоплююсь професіоналізмом партнерів, та намагаюся робити все, щоб їм було зручно та ефективно співпрацювати з ВДНГ» - саме так описує Тетяна свою діяльність.

У вільний час Тетяна захоплюється флористикою, мистецтвом ікебани, ландшафтним дизайном. Любить подорожі, спілкування, музику та танці.

 

 

ВАЛЕНТИН СЕРГІЙОВИЧ КРОТ

Керівник відділу нерухомості ВДНГ

Знайомтесь, це Валентин Крот. Саме до нього можна звертатись, щодо нерухомості. Його життя вже як 5 років пов'язано з Експоцентром! Він порадить та проконсультує на рахунок кращого рішення по вибору місця для Вашого бізнеса. Він обожнює ВДНГ за те, що тут ідеально і працювати, і відпочивати. За поєднання багаторічної історії та природи, що вражає своєю красою. Він вважає і ми з ним повністю погоджуємось, що у це місце важко не закохатись!

 

 

ДІАНА АНДРІЇВНА ШОКАЛ

Менеджер з реклами, сервіс менеджер

Шокал Діана Андріївна з липня 2017 року обіймає 2-ві посади на території ВДНГ, такі як: сервіс менеджер та менеджер з реклами.

До цього працювала помічником керівника у Всеукраїнському соціальному проекті «Місто професій» який допомагав діткам по усій Україні зрозуміти ким вони хочу стати коли підростуть і куди потрібно в майбутньому направляти свої сили, а також допомагала у створенні таких масштабних проектів як: «Новий рік між двома дзвіницями», «Новий рік на Софії», «День святого Миколая», «Фестиваль писанок», «Парад вишиванок» і т. д.

Починаючи з першого курсу навчання постійно працювала, а також була одна з перших активних студентів, займалась студентською радою Інституту та в подальшому її очолювала.

Діана має кумира Ольгу Фреймут і часто працює по її міркам коли перевіряє територію тому і отримала неголосне прізвисько «ревізор».

Як каже сама Діана наше покоління може і мусить змінити світ накраще!