Приходь 28 травня в зелені обійми "Поляна ВДНГ та Сад Гамаків» на святкування Дня Києва з гучним благодійним концертом. Ми будемо голосно вітати улюблене місто, яке тече в нас Дніпром, проросло корінням каштанів і дарує нам один одного!

Готуйся до культових українських артистів на нашій сцені:

PROBASS ∆ HARDI — той самий гурт, трек яких «Доброго вечора, ми з України» став візитівкою боротьби і духу цілої країни. А цю фразу нині цитують мільйони людей по всьому світі, її використовують у зверненнях військові та навіть президент України.

VIN I VONA – дует Олени Жигарьової та Олексія Мартиненко, хіти яких звучать зі всіх гучномовців неньки. Це найсильніші вокалісти, за плечима яких великий сценічний досвід і шлях від бек-вокалістів до фіналістів вокальних телевізійних шоу.

МЮСЛІ UA - Їх хіти набирають мільйони прослуховувань за рекордний час і розривають TikTok, а ремікси стають маніфестом сили і нескореності. На нашому концерті у тебе буде унікальний шанс глянути на них наживо, адже вони ретельно приховують обличчя і справжні імена. Серед найцікавіших версій хто ж може ховатися за масками популярних артистів - Олексій Дурнєв, Потап, Олег Винник чи навіть Олександр Поворознюк. Тож приходь аби скласти власну версію)

Повний Line Up благодійного концерту:

PROBASS ∆ HARDI 
Мюслі UA 
VIN I VONA  
ZELENOOKA 
ANSTAY 
MASHA DANILOVA  
VALEROVSKA 
SOWA  
Андрій Кравченко 
Polina Dashkova 
NEKA 
Lesan 
Varash  
Krylata 
Dimaria 

Ведуча Ганна Астровська 

І не забувай, ми щодня даруємо емоції просто неба, фуд корт кінотеатр, бар з терасою, діджей сети, гамаки, димні кальяни, концерти, стендапи й багато іншого. 

Вхід по вільному донатуванню. Частина прибутку йде на допомогу ЗСУ або фонду реабілітації військових.