Зимовий фестиваль повітряних куль «Монгольф'єрія» на ВДНГ

Поринути у справжню зимову казку та неперевершену Різдвяну атмосферу можна буде під час фестивалю повітряних куль «Монгольф’єрія». Захід планується 22 січня на ВДНГ у Києві.

Учасників свята чекатимуть близька десятка величезних теплових аеростатів, тематичні розважальні зони, інста-локації, забавки для дітей, запальний DJ-сет, смаколики на фуд-корті, а також можливість піднятися на повітряній кулі над Експоцентром.

Спеціальний подарунок кожному учаснику – повітроплавний глінтвейн для дорослих та тематичні стікери для дітей!

Фестиваль «Монгольф’єрія» вже вшосте відбудеться на ВДНГ, але цього разу окрім яскравих емоцій учасники отримають унікальний бонус від організаторів – клубну фестивальну картку. Статус учасника клубу «Монгольф’єрія» дозволяє безкоштовно отримати переваги протягом всього року: професійну фотозйомку на фестивалях, доступ до онлайн майстер-класів про повітроплавання, запрошення до корпоративних повітроплавних заходів, можливість голосування щодо обрання тематики наступного фестивалю та інші ексклюзивні пропозиції.

Різдвяний фестиваль «Монгольф’єрія» - це унікальна повітроплавна подія Європи, де кожний учасник зможе здійснити прив’язний політ на повітряній кулі на висоту до 30 метрів під керівництвом Санти! Саме в такому святковому образі будуть знаходитись професійні пілоти, щоб подарувати ще більше нових вражень учасникам фестивалю.