IRON MAIDEN додали ще шість європейських концертів до свого туру Legacy Of The Beast 2022!

 

Приготуйтеся побачити наймасштабніше та найвидовищніше шоу за всю історію гурту:

Шоу Legacy Of The Beast — це квінтесенція концертної кар'єри легенд хеві-металу, яка вже зібрала понад 2 мільйони глядачів у 40 країнах світу! До цього туру також увійшов грандіозний виступ перед 100-тисячною публікою на легендарному Rock in Rio у Бразилії.

Брюс Дікінсон, вокаліст Iron Maiden: «Ми пишаємося цим шоу і отримуємо прекрасні відгуки від багатьох фанатів, які побачили концерти в Європі, Мексиці, Північній та Південній Америці.

У нашому шоу відбуваються неймовірні й часом навіть божевільні речі! Наприклад, репліка літака Spitfire, що ширяє над сценою під час виконання Aces High, тонни піротехніки, гігантський Ікар, мушкети й кілька справді приголомшливих вогнеметів, із якими мені страшенно весело, ось побачите! І, звісно, у нас є Едді, якого ви ніколи не бачили наживо».

Шоу представить найпотужніші хіти за всю історію існування колективу. Абсолютно кожен знайде для себе ту саму іскру, чи це буде справжній шанувальник групи, чи просто любитель потужного видовища.

Ось що говорять про Legacy Of The Beast світові ЗМІ:

  • «Тур Legacy Of The Beast — вершина хеві-метал-ескапізму!» — Rolling Stones

  • «Надзвичайно видовищне шоу, наповнене театральними виставами світового рівня. Майстер-клас із перформансів та постановок!» — The Times 

  • «Більш видовищного шоу не існує» — Daily Star

Квитки надійдуть у відкритий продаж 6 грудня ексклюзивно на Concert.ua:

Про гурт Iron Maiden: колектив виник на Різдво 1975 року. За 46 років вони стали втіленням духу безстрашної творчої незалежності, лютої відданості своїм шанувальникам та веселої байдужості до критиків, що дало їм мільйони шанувальників серед усіх поколінь та у всіх часових поясах.

Відео

29 травня 2022, ВДНГ (Київ)

Старт продажу квитків 6 грудня тут: https://concert.ua/event/iron-maiden

Щоб отримати повний список усіх європейських дат у турі Legacy Of The Beast 2022, перейдіть за посиланням.

Продакшен туру Legacy of the Beast і сет-лист створено на основі відзначеної нагородами безкоштовної мобільної гри від Iron Maiden з однойменною назвою, яка доступна на платформах iOS і Android на www.ironmaiden.com/play