Події

Judas Priest

Judas Priest

Judas Priest відcвяткують 50-річчя концертом в Києві

У світі всього декілька метал-гуртів, які змогли дожити до 50 років існування. Не просто дожити, а й продовжувати залишатися успішними у всіх сенсах та відзначати ювілей так, немов завтра світу не стане. Британські металісти Judas Priest - якраз з таких. І вони їдуть до Києва, щоб відгуляти свято разом із українськими фанатами.

1 червня 2022 року, Глушкова 1, ВДНГ.

Незважаючи на вік, Judas Priest все ще дають жару. Київ прекрасно пам'ятає два виступи в 2005 і 2012 роках у Палаці спорту. Мотоцикли, піротехніка і зрив даху під хіти на кшталт Painkiller і You've Got Another Thing Comin'. І, звичайно, Роб Галфорд, володарь найвинятковішого вокалу в історії хеві-металу.

Judas Priest утворилися в 1969 році. Приблизно в той же час з'явилися Black Sabbath, Deep Purple, Led Zeppelin і Uriah Heep. Разом з ними Judas Priest не тільки визначили звучання хеві-металу на довгі роки вперед, але і донині вважаються одним з найвпливовіших колективів в цьому жанрі.

Ось вам приклад. Як пояснити те, що кожен другий металіст ходить в шкіряному одязі? Дуже просто. Цей ефектний образ з'явився завдяки Робу Галфорду. Він зробив стиль класичного хеві-металіста іконічним.

За п'ятдесят років c Judas Priest відбувалося багато всякого. 18 платівок, які продані накладом більш ніж в 50 мільйонів. Роб Галфорд лишав гурт та вертався в нього. Перша і заслужена премія Grammy в 2010 році за найкраще метал-виконання пісні Dissident Aggressor.

А також номінація на занесення в легендарний Зал слави рок-н-ролу. Оголошення переможців відбудеться наступного року. І Judas Priest більш, ніж варті, щоб туди потрапити.

Крім цього, гурт продовжує активно записувати музику. Наприклад, в минулому році вони випустили платівку Firepower. З Firepower Judas Priest досягли нових вершин - альбом одночасно потрапив в топ-10 багатьох світових чартів: США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Хорватії, Чехії, Канади, Австрії.

Світовий тур, присвячений ювілею групи - ще одна точка в маршруті нескінченного зльоту, який Judas Priest здійснюють ось уже 50 років. Здається, що відчуття межі у цих хлопців  просто не існує. А це - важлива риса, щоб зробити кар'єру в хеві-металі. 

Свій виступ в українській столиці легенди Judas Priest розпочнуть гучним розігрівом. Музиканти із культового американського гурту Halcyon Way давно здобули ім'я серед фанів прогресивного металу та хард-кору.  За 19 років інсування, вони  виступили  в понад 20 країнах світу.  За їхніми плечима гастролі із такими монстрами сцени: Saxon, Sabaton, Queensryche, Fates Warning, Fozzy, Skid Row, Angra & Geoff Tate's Operation: mindcrime. Тож, українці матимуть унікальну можливість зустріти одразу двох кумирів мільйонів людей зі всього світу на одній сцені!  01/06/2022 -  цей вечір буде по-справжньому легендарним.

Квитки

 

Дивіться також