Події

КУРАЖ CLASSY BIRTHDAY PARTY

КУРАЖ CLASSY BIRTHDAY PARTY

Минуло два роки з останнього разу, як ми проводили Благодійний Кураж — це було пов’язано з карантинам, всіма скасованими чи перенесеними заходами, а також спробами зберегти Кураж та команду.

Завдяки нашому ком‘юніті нам вдалося не тільки продовжити історію далі, а й стати традицією Києва, де кожен свій та будь-який.

Але як би там не було, Благодійний Кураж є одним з найважливіших і найдушевніших для нас, адже більшу частину від нашого прибутку ми передаємо на доброчинність, тим самим роблячи внесок у розвиток України. 

І тепер нарешті у нас є можливість повернутися до великих благодійних цілей. Робити добрі справи з кожним, хто приходить до нас. І наш шостий день народження — найкраща для цього нагода!

Цього року ми присвятили благодійні збори темі номер 1 з проблематики у всьому світі — ментальному здоров'ю. У жовтні ми плануємо профінансувати проєкт СОС Дитячі Містечка. Його суть полягає в тому, щоб надавати психологічну допомогу сім'ям в Луганській області. Увесь рік професійні психологи будуть працювати з дітьми та їх опікунами. Шляхом індивідуальних консультацій, різного роду тепарій, групових зустрічей вони допоможуть їм не тільки пережити те, що вже відбулося, а й підвищити стійкість їх ментального здоров’я, покращити загальний психо-емоційний стан і відносини з опікунами. Проєкт буде тривати рік і допоможе близько 336 дітям і 200 дорослих. Загальна сума зборів: 386 536,13 грн.

Зіркова барахолка була основою ще проєкту The New Old, який згодом перетворився на Кураж, тож цього жовтня ми знову будемо веселитися та допомагати разом з безліччю зіркових гостей! Smailov, Pavel Plastikk, Sabina Musina & Dmitry Dir, Katro Zauber, Yura Denysenko, Barbulone, Seba Korecky, Pantileev, Mykyta, Access mode, Valerii Pronkin, Маша Єфросініна, Лєра Бородіна, Гарік Корогодський, Ярослава Гресь, Оля Руднєва, Юля Бевзенко, Володимир Дантес, Позитив, Монро, Коля Серга, Анатолій Анатоліч, Аріна Любітєлєва, Даша Майстренко, Єфим Константиновський і всі інші друзі будуть святкувати з нами! І ти приходь, друг!

16-17 жовтня чекаємо на тебе на нашому Благодійному Кураж Classy Birthday Party! 

Хочеш — кажи тост, а хочеш — тягай за вуха. Будь любым і будь на нашому Дні Народженні < 3

Час роботи: 12:00–23:00
Ціна онлайн (без черг) — 150 грн.
Ціна на вході — 200 грн.
Важливо: вхід без черг на івент тільки за онлайн-квитками. Продаж онлайн-квитків закриваємо 16.10 о 12:00, у дні івенту можна буде придбати квитки тільки на вході. Дітям до 12 років, людям з інвалідністю, людям пенсійного віку, учасникам бойових дій, вагітним й іменинникам безкоштовно.
Традиційно, 19-й павільйон ВДНГ, проспект Глушкова, 1.

Дивіться також