Новини

Дайджест подій 14-17 жовтня

Дайджест подій 14-17 жовтня

Попереду — цілих 4 вихідних. Якщо ви залишаєтесь у місті — будемо раді допомогти зробити цей вікенд незабутнім. Обирайте захід до смаку й побачимось на ВДНГ!​

1⃣  Розважальна програма у «Галереї сталевих фігур
14-17 жовтня, 10:00-21:00
Вартість: від 200 грн, знижки для військовослужбовців та пільговиків. Квитки: https://metalgallery.com.ua
На вихідних на вас чекають одразу кілька приємних оновлень. Так, 14 жовтня буде діяти 50% знижки на квитки для захисників, 15-17 жовтня гостей зустрічатимуть аніматорами,  з якими можна буде зробити найкрутіші фото на згадку.

2⃣ Екскурсія-подорож на ВДНГ
16 жовтня, 12:00
Вартість:300 грн. Квитки: http://bit.ly/ticketsVDNG 
Дізнаєтеся найцікавіші факти з історії Експоцентру, прогуляєтеся його центральною частиною й побуваєте на найвищій точці — ротонді павільйону №1. Таємниці комплексу розкриватиме Оксана Пурик — професійний екскурсовод, що спеціалізується на авторських прогулянках незвичайними місцями Києва.

3⃣ Екскурсія про мистецтво на ВДНГ
16 та 17 жовтня, 16:00
Вартість:150 грн. Квитки: https://bit.ly/art_VDNG
Ближче познайомитесь з мистецькою частиною ВДНГ: дізнаєтеся більше про художні техніки, що застосовувалися при оформленні будівель та авторів, які працювали над втіленням проєктів. Екскурсії проводить мистецтвознавиця Євгенія Моляр, кураторка мистецького сезону «Літа на ВДНГ».

4⃣ КУРАЖ CLASSY BIRTHDAY PARTY
16 та 17 жовтня, 12:00-23:00
Вартість: 200 грн на вході, 150 грн — онлайн. Квитки: https://concert.ua/uk/event/kurazh
Приходьте святкувати шостий день народження Куражу і відриватися, як в останній раз у справді останній раз! У програмі: сети від Smailov, Pavel Plastikk, Sabina Musina & Dmitry Dir, лекції від Маші Єфросініної, Гаріка Корогодського та Юлії Бевзенко, швидкі весілля з зірковими церемоніймейстерами й багато-багато іншого.

5⃣ ACTIVE PARK DANCE FEST
16 та 17 жовтня, з 11:00
Вхід вільний
Якщо ви завжди мріяли прокачати свій танцювальний скіл та покращити майстерність, але не мали для цього можливості — проєкт «Активні парки» відкриває двері в танцювальний світ для кожного охочого, адже майстер-класи від топових танцівників абсолютно безкоштовні. Кожен охочий має можливість презентувати рівень своєї танцювальної майстерності у JAM виступах. Реєстрація на місці (4 павільйон).

 

Дивіться також