Новини

Дайджест подій 21-24 жовтня

Дайджест подій 21-24 жовтня

Концерт у павільйоні культури, забіг, екскурсія та скейтерський контест: усі заходи цих вихідних на ВДНГ.

Перегони радіокерованих моделей Week Driver

Eco Track
22 жовтня, 17:00
Вхід вільний
У п'ятницю пройде чемпіонат Week Driver, в якому зможе взяти участь кожний, хто відчуває себе пілотом у серці! Пілоти змагаються на професійних моделях Short Course Associated Pro4 SC10. 

Екскурсія-подорож на ВДНГ
23 жовтня, 12:00
300 грн. Квитки: http://bit.ly/ticketsVDNG 
Запрошуємо на передостанню екскурсію сезону. Під час екскурсії ви дізнаєтеся найцікавіші факти з історії Експоцентру, прогуляєтеся його центральною частиною й побуваєте на найвищій точці — ротонді павільйону №1. Таємниці комплексу розкриватиме Оксана Пурик — професійний екскурсовод, що спеціалізується на авторських прогулянках незвичайними місцями Києва.

Презентація нової колекції PUMA X SANTA CRUZ
Урбан-парк
23 жовтня, 19:00
Вхід вільний
Бренд PUMA & Street Culture приготували яскравий скейт-контест. Приєднуйтесь до атмосфери свободи та шаленого драйву вуличної культури! Насолоджуйтесь незабутнім лазерним шоу в компанії відомого українського бітмейкера Klim beats і атмосферою Урбан-парка ВДНГ.

Концерт Назара Стеця, контрабасиста Ухо-ансамблю, Fraseggio fragile
Павільйон культури (пав.№13)
23 жовтня, 19:00 
200 грн. Квитки:  https://bit.ly/ukho2310 
Для проєкту «Корисні копалини» Назар Стець, контрабасист Ухо-ансамблю, зібрав сольну програму Fraseggio fragile [Крихке фразування], яка показує контрабас у нетиповому амплуа — як тендітний, ніжний інструмент, звільнений від відповідальності, притаманній інструменту-підвалині оркестрового звучання.

Павільйон культури (пав.№13)
Пряма трансляція з паризького Cité internationale des Arts — «"Одіссея голосу" в XX–XXI столітті»
Павільйон культури
24 жовтня, 16:00 
Вхід вільний, реєстрація: ​​bit.ly/ukho1021 
Подія за участі Вікторії Вітренко — української сопрано й диригентки, яка живе у Штутгарті. У 2017-му вона співала в опері «Хліб. Сіль. Пісок», а під час лекції-концерту вона розповість про історію сучасної вокальної музики й виконає твори Джона Кейджа, Лучано Беріо, Жоржа Апергіса та інших.

WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021
23-24 жовтня
Реєстрація: https://kyivmarathon.org
23–24 жовтня відбудеться четвертий етап Бігової Ліги Українських Мейджорів 2021 — легендарний 12th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021! У програмі — індивідуальні, групові, сімейні та дитячі забіги. Також у рамках заходу відбудеться забіг з собаками.

Дивіться також