Новини

Дайджест подій 30 вересня-3 жовтня

Дайджест подій 30 вересня-3 жовтня

Відкриття  «Павільйону культури», одразу 2 екскурсії — про історію та мистецтво ВДНГ, благодійний забіг Race for the Cure й День народження Музею науки. Зібрали найцікавіші заходи вихідних.

〰 Виставка робіт Катерини Лисовенко «Як Біблія»
На створення цієї серії авторку надихнули прогулянки ВДНГ та розмірковування про міфологічність сучасного суспільства.
▪ павільйон №1, другий поверх
▪ 16-30 вересня, 10:00-21:00
▪​ Вхід вільний

〰 Відкриття виставки «Корисні копалини» у  «Павільйоні культури»
1–31 жовтня у «Павільйоні культури», 13-му павільйоні ВДНГ музична агенція «Ухо» проведе мультимедійну виставку «Корисні копалини: виставка опер у павільйоні спогадів». Проєкт присвячений трьом сучасним операм, які «Ухо» ставило у 2016-2018 рр. і створений на основі відеозаписів та сценічних декорацій цих опер.
▪ павільйон №13
▪ 1 жовтня
▪​ Вхід вільний

〰 Екскурсія-подорож на ВДНГ
Під час екскурсії ви зможете ближче познайомитись з прекрасною архітектурою комплексу, дізнатись маловідомі факти з його історії й побувати там, куди зазвичай неможливо потрапити. 
▪ 2 жовтня, 12:00
▪ 300 грн. Квитки

〰 Екскурсія про мистецтво на ВДНГ від Євгенії Моляр
Маршрут охоплюватиме центральні павільйони з їх декоративними розписами, скульптурними композиціями та керамічними елементами. Гості дізнаються більше про художні техніки, що застосовувалися при оформленні будівель та авторів, які працювали над втіленням проєктів.
▪ 2 жовтня, 16:00
▪ 150 грн. Квитки

〰 IV Фестиваль крафтового сиру
До Києва їдуть сировари з усієї України, щоб представити свої сири та позмагатися за звання кращого на конкурсі Ukraine Cheese Awards Day 2021. Гості фестивалю зможуть побачити, як відбувається процес сироваріння на відкритих майстер-класах, спробувати та придбати кращі українські крафтові сири.
▪ парковка за павільйоном №3
▪ 2-3 жовтня, 10:00-21:00
▪ вхід вільний

〰 День народження Музею Науки
У просторі з’явилося близько 10 нових експонатів, деякі з них повернулися з подорожей країною. Також гості зможуть пройти нові ігри «Матемагія» та «Капітан Вектор».
▪ павільйон №23
▪ 2-3 жовтня
▪ 150 грн. Квитки

〰 Заключні змагання сезону - Last Sprint в EcoTrack
Участь беруть понад 50 пілотів радіокерованих моделей з усієї України у п‘яти класах: Baggy 2wd, Baggy 4wd, Short Course, Junior, Hobby.
▪ 2 жовтня та 3 жовтня, 12:00
▪ вхід вільний

〰 Забіг Race for the Cure
Благодійний спортивний забіг на підтримку жінок, які хворіють на рак молочної залози. Його мета — зібрати 170 тис. грн на запуск проєкту «Рівний консультант» та відкриття кабінету психологічної підтримки на базі Національного інституту раку. Дистанції – 2 та 5 км (бігом чи пішки).
▪ збір учасників - за павільйоном №1
▪ 3 жовтня, 9:00
▪ 15 євро (реєстраційний внесок). Реєстрація

 

Дивіться також