Новини

Дайджест подій 9-12 вересня

Дайджест подій 9-12 вересня

Фестиваль вуличних культур в урбан-парку, відкриття виставки сталевих скульптур, концерт експериментальної музики: найцікавіші заходи, що відбудуться цього тижня на ВДНГ

〰 «Виставка»

На центральній алеї продовжує працювати унікальна Виставка сучасних українських художників: ви можете побачити 12 артпостерів, натхненням для яких стали історія та архітектура ВДНГ. 

▪ Центральна алея ВДНГ

▪ До 31 жовтня

▪​ Вхід вільний

 

〰  Лекція про мистецтво тату «Та забий» Лєнти Волинчук

На заході можна буде більше дізнатися про видатних майстрів сучасності, а також історії, розказані візуальними образами на тілі.

▪ Коло натхнення (Пікнік Сад)

▪ 9 вересня, 19:00

▪ Вхід вільний. Реєстрація: https://bit.ly/3DQx8m2

 

〰  Відкриття виставки «Галерея сталевих фігур»

Виставка встигла підкорити Європу й тепер близько 100 експонатів будуть вперше представлені в Україні. Для створення кожного з них знадобилося понад тисячу елементів та до восьми місяців ручної праці кількох робітників. Серед експонатів із шестерень, редукторів, гальмівних колодок, ланцюгів, болтів і гайок — фантастичні тварини, легендарні авто, герої коміксів, ігор та серіалів.

▪ Павільйон №1

▪  10 вересня, 10:00

▪  Від 150 грн, у день відкриття діє знижка 50%. Квитки: https://metalgallery.com.ua

 

〰  Ecstatic Dance Silent Open Air​

Екстатичний танець — це медитативна практика для розкриття себе та свого внутрішнього потенціалу через синхронізацію з музичними ритмами.

▪ Пікнік сад, «Коло натхнення»

▪ 10 вересня, 18:00-20:30

▪  300 грн. Щоб записатись пишіть Ecstatic dance family: https://www.instagram.com/ecstatic_dance_family

 

〰  Гітарне шоу Серго Чантурія​

У програмі: відвідування музею гітар разом з зірками, майстер-класи, виступи спеціальних гостей, концерт, джем-сейшени на різних локаціях центру.

▪ Universum Hall, павільйон №6

▪ 11 вересня, 16:00

▪ 600 грн. Квитки: https://bit.ly/2VnEBHJ

 

〰  Концерт експериментальної музики​

У рамках мистецького проєкту «ВДНГ надихає» відбудеться концерт експериментальної музики за участю: What’s-his-face, Almaz, Anton Ostrometskiy (E-tape), Yana Pavlova, Selfffukkk. Ініціатори концерту Loc Soils (Київ) та live_acts (Тбілісі) – незалежні промо-групи, які займаються організацією експериментальних концертів на непомічених неозброєним оком міських теренах, взаємодіючи з локальними активістськими та мистецькими спільнотами.

▪  павільйон №39 (біля водонапірної вежі)

▪  11 вересня, 18:00

▪  вхід вільний

 

〰 Фестиваль вуличних культур​

Батли зі скейтбордингу, BMX-фристайлу, ролерблейдінгу, брейкінгу, футбольного фристайлу, панна, паркуру та стрит-воркауту, Всеукраїнський фінал Української стритбольної ліги 3х3 та Всеукраїнський чемпіонат із брейкінгу. Програма: https://bit.ly/3tpXbMb

▪ Урбан-парк ВДНГ

▪ 12 вересня, 16:00-22:00

▪ Вхід вільний

 

〰 Пікнік «МамаМоже»​

У програмі: корисні лекції для батьків, активності — танці та фітнес, розважальна програма з лекціями, іграми та майстер-класами. А також — ярмарок, фотозони, конкурси та розіграші.

▪ KACHELI

▪ 12 вересня, 18:00

▪ 65 грн для дорослих та дітей, зріст яких вище 120 см

 

〰  Пряма трансляція «Формула 1» на великому екрані​

Eco Track у неділю проводить пряму трансляцію «Формула 1» на великому екрані (Гран Прі Італії-Монца). Коментує перегони Макс Подзігун. Драйвову атмосферу гарантуємо!

▪ EcoTrack 

▪ 12 вересня, 16:00

▪ 50 грн

 

Дивіться також