Новини

На ВДНГ відбувся ХІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

 На ВДНГ відбувся ХІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

19 вересня 2020 року відбувся ХІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів. Цього разу головне органічне свято року Федерація органічного руху України організувала на території ВДНГ. 

Як завжди, цей захід відбувався в рамках Органічного Тижня в Україні, за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України; Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також за підтримки вітчизняних, швейцарських та німецьких донорів.

Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів впродовж 12 років свого існування користується шаленою популярністю серед найвибагливіших споживачів. І цього разу з усієї України з’їхалися  найкращі органічні виробники, які пропонували киянам та гостям столиці сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, сметану, йогурти, сири, інші молочні та м’ясні продукти, крупи, пластівці, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, цукор та ще багато чого іншого! 

На гостей Ярмарку чекали дегустації не лише різноманітних українських, але й іноземних органічних продуктів. Охочі могли поласувати стравами з органічних українських і перуанських інгредієнтів, які готував перуанський шеф-кухар. 

За словами організатора заходу, Голови Правління Федерації органічного руху України Євгена Милованова, не дивлячись на діючі обмежувальні заходи, не зважаючи на факт перенесення Ярмарку на нове місце проведення, захід відбувся успішно, підтвердженням чого були численні відвідувачі, особливо молоді сім’ї з усміхненими дітьми. 

За даними Федерації органічного руху України, з 2005 року споживання органічної продукції українцями зросло в 180 раз, склавши минулого року 36 млн.євро! У значній мірі цьому сприяє все більша популяризація органічних продуктів самими виробниками, особливо під час щорічних спеціалізованих Всеукраїнських Ярмарків органічних продуктів, які не лише фахівці, але й споживачі часто називають головною органічною подією року.

Дивіться також