Партнери

Концерт-Хол ВДНГ

Концерт-Хол ВДНГ

Будь-яка ваша подія стане особливою разом із концерт-холом на ВДНГ — унікальний багатофункціональний майданчик для проведення різноманітних заходів.

Концерт-хол складається із двох частин.
Перша — концертна, що вміщує глядацьку залу та сцену. Саме тут відбуваються феєрична вистава «Winterra. Легенда казкового краю».

Параметри глядацької зали:
Площа — 1150 м2, висота стелі — 14 метрів, крок рядів — 10, 15, 20 см. Кожні 10 рядів. Місткість — 1152 місця.

Параметри сцени:
Висота стелі сцени – 13 м (від сцени до коника). Ширина сцени – 14,5 м. Глибина сцени – 10,5 м. Висота сцени – 1,1 м.

Під час замовлення концертної частини зали додатково надаються у використання технічні приміщення, а саме: гримерні — 4 маленькі й 2 великі, душова кімната, пральна кімната, 5 кімнат для техперсоналу, кейтеринг-зона.

Друга частина концерт-холу — це велике та просторе фойє, яке чудово підійде для розміщення презентацій, виставок, збору аудиторії перед концертом.

Параметри фойє:
Площа — 1500 м2. Висота стелі — 8 м. Місткість — 1200 осіб. 2 власних бари, доступних для використання.
2 блоки санвузлів. Автономна система кондиціонування, звукоізоляція, можливість завісів по всьому павільйону. Гардероб на 1200 осіб. Парковка біля павільйону на 200 паркомісць.

Дві частини концерт-холу з'єднані коридором, який ідеально підходить для інсталяцій та встановлення фотозон.

Умови проведення вашого заходу у концерт-холі обговорюються індивідуально залежно від формату та періоду вашого заходу. Можливе проведення заходу «закритого» формату (репетиції, зйомки тощо) тільки у фойє або лише у глядацькій залі. Комерційне партнерство з концерт-холом щодо організації ваших заходів: участь у витратах, що знижує ризики ваших інвестицій. Додатково готові надати послуги з організації продажу квитків і підтримки маркетингу.

Наші партнери