Події

Денна вечірка “Night is For”

Денна вечірка “Night is For”

Денні вечірки - як сніданок аристократа: відбуваються у будь-який зручний час. Тим паче, що останні півтора роки довели абсолютну конкурентоспроможність такого формату.

Танці на заході сонця здобувають все більше прихильників, саме так, як і прогнозували “Night is For” - авторки денних вечірок PM: діджейка Ксенія Палфі та організаторка музичних заходів Наталя Жаданова, які вирішили змінити ніч на день, задовго до того, як це стало мейнстрімом. 

Велика подія, що мала відбутися в березні 2020 року, але через жахливу пандемію була перенесена, повертається! 

До Києва вперше їдуть зірки європейської електронної сцени! 

Dj Ata - визначний селектор, поціновувач”марафонських” сетів та керуючий культового клубу Robert Johnson у Франкфурті, що пробив дорогу в шоу-бізнес Рікардо Віллалобосу, Luciano і Dixon’у, та іншим чудовим діджеям зі світовим іменем.. 

Marco Gegenheimer - діджей, колекціонер платівок, людина з видатним музичним смаком, співзасновник лейблу рідкісного вінілу Magic Teapot Records, що постачає відбірний матеріал для реміксів видатним світовим продюсерам (але тссс, це секрет), та одночасно один з двох веселих та по-доброму зхиблених шведів, що заснували дует MLiR (іронічна абревіатура з Modern Life is Rubbish).

Також не обійдеться без локальних зірок. Підтримку заморським гостям за деками забезпечать вже давно знайомі та улюблені Ksenia Palfy, Miura та Shtenge!

Цього разу все відбуватиметься на новій затишній локації Сад-Пікнік, що на ВДНГ. Танці в тіні розкішних яблунь серед зелені в теплий літній день, бар, смачний перекус, дитяча зона та місця для відпочинку - такі в нас плани на самий довгий день в цьому році, день літнього сонцестояння!

 

Дивіться також