Події

Екскурсія-подорож на ВДНГ. Липень

Екскурсія-подорож на ВДНГ. Липень

ВДНГ — улюблене місце для прогулянок багатьох киян. На 287 гектарах Експоцентру поєднані велична архітектура з безліччю деталей, фруктові сади, мальовничі алеї та ліс. Ці місця відрізняються захопливою історією, дізнавшись котру прогулюватися національним комплексом буде ще приємніше.

Ми зібрали найцікавіші факти про ВДНГ та створили інтерактивну екскурсію-подорож. 
Протягом 3 годин ви дізнаєтесь про міфи, пов’язані з історією Експоцентру, побуваєте у легендарних місцях, до яких свого часу завітали принц Філіп, Маргарет Тетчер та Шарль де Голль і побачите архівні світлини й відео за допомогою спеціальних QR-кодів. А також — роздивитеся історичні будівлі, знаходячись на найвищій точці ВДНГ — ротонді павільйону №1. 

Окрім найвищої точки під час екскурсії буде показана й найглибша — вугільна шахта. Вона знаходиться під 13 павільйоном і являє собою єдиний у світі макет вугільної шахти у справжню величину. На екскурсії ви спуститеся у це незвичайне місце, підсвічуючи собі дорогу налобним ліхтариком.

Таємниці комплексу розкриватиме Оксана Пурик — професійний екскурсовод, що спеціалізується на авторських прогулянках незвичайними місцями Києва: таємними двориками, за лаштунками театрів та Голосіївським лісом.

 

Найближчі дати:

31/07
19:00

 

Вартість: 300 грн 
Квитки
Усі зароблені кошти направляємо на благоустрій ВДНГ
Тривалість екскурсії: до 3 годин

Адміністратори екскурсії:
Маріамі: (063) 564 40 02
Альона: (068) 028 00 94

Місце зустрічі:
Центральний вхід ВДНГ, праворуч під колонами.

Дивіться також