Події

ELECTROLETO на Куражі!

ELECTROLETO на Куражі!

19-20 червня зустрічаємося на Куражі, щоб запалювати танцпол і качатися в ритм електро-діджеїв! Неон на площадці, блискітки на обличчі і свобода, що випирає назовні! Welcome to #electroleto!

Вже відчуваєш, як іскри летять і музика током по шкірі? Готуйся ловити позитивні заряди, слухати лекції, від душі сміятися над стендапом, прогулюватися Rotten Ambar в пошуках скарбів, забігати за вином на Синичку, а потім одразу на фуд-корт, вчитися чогось нового на майстер-класах, розважатися на активностях і просто круто проводити це літо разом!

Хочеш — танцюй, як живи, а хочеш — живи, як танцюєш!

Будь любым і до зустрічі в літі <З

Важливо: ми будемо обмежувати кількість людей на Куражі, щоб всім було максимально комфортно, а також спростимо систему входу: замовляєш квиток онлайн (ціна залишається 150 грн), скануєш його при вході і все — ти на Куражі! Це істотно скоротить чергу. Проте, май наувазі, що за такою схемою ми не видаватимемо браслетів, отже ти більше не зможеш виходити і заходити стільки разів, скільки захочеш. Тому, якщо це для тебе важливо — можеш підходити на касу і отримати паперовий браслет, але будь готовий відстояти в черзі! На касах теж будуть продаватися квитки, вартість: 200 грн. Але якщо майданчик переповнений, їх не можна буде купити, поки не вийде якась кількість людей.

Тому, щира рекомендація: замовляй квитки онлайн за посиланням: https://concert.ua/uk/event/kurazh-june-electro-leto 

Час роботи: 12:00–23:00

Ціна онлайн — 150 грн.

Ціна на вході — 200 грн.

Дітям до 12 років, людям з інвалідністю, людям пенсійного віку, учасникам бойових дій, вагітним й іменинникам безкоштовно.

Традиційно, 19-й павільйон ВДНГ, проспект Глушкова, 1.

Дивіться також