Події

Фотодні на ВДНГ

Фотодні на ВДНГ

На ВДНГ зібрано безліч надзвичайних локацій для зйомок. Саме тому це місце вже давно вподобали фотохудожники.

Щодня тут народжуються особливі й такі різні історії: казкові, романтичні, затишні, зворушливі та багато-багато інших.

Магія створення цих фотоісторій — невіддільна частина Експоцентру. І відтепер вона втілюється в проєкті під назвою «Фотодні на ВДНГ». 

Ми обрали найкрасивіші локації, а також залучили талановиту команду: фотографа й стиліста. Все для того, аби створити фотосесії мрії для кожного охочого. Команда фотоднів бере на себе всі організаційні питання, залишаючи вам лише задоволення від процесу та результату. 

Про фотографа:
Викторія Айтуганова — молодий портретний та репортажний фотограф. Займається цією справою вже 5 років. Любить легкі, атмосферні фотосесії у форматі невимушеної прогулянки. Головним результатом своєї роботи вважає розкриття внутрішньої краси людини.

Які локації можна обрати?

Для вашої фотосесії можна обрати одну з 4 локацій.

  • Унікальна архітектура. ВДНГ відомий павільйонами з барельєфами, колонадами та безліччю красивих деталей, над створеннями яких працювали найкращі радянські архітектори. Ці витвори архітектурного мистецтва є чудовою локацією для стильних фотосесій.
  • Загадковий ліс. Тендітна та водночас велична природа місцевого лісу створює чудові умови для фотосесій. Розлогі дуби, сонячні бліки на листі, прохолодний вітер та абсолютний спокій.
  • Мрійливий Сад. Мальовнича локація, яка ідеально поєднується з романтичними та ретро образами. Яблуневий сад задає невимушений легкий настрій, допомагає підкреслити щирі емоції й природну красу.
  • Ранковий пікнік. Неквапливий сніданок на фоні головної фотозони ВДНГ — оранжереї, рясно обвитої виноградом. Свіжовипечені круасани, прохолодний лимонад та дзвінкий пташиний спів — ідеальна атмосфера для ідеальних знімків. 

Вартість участі — 2900 грн.

Що входить?

  • підбір локації на ВДНГ
  • консультація та допомога з вибором образу
  • макіяж та зачіска
  • година зйомки з професійним фотографом

Коли будуть готові фото?

За тиждень ви отримаєте 7 найкращих фото в обробці та решту знімків без обробки.

 

Дивіться також