Події

Кава Квест Фест 2020

Кава Квест Фест 2020

Кава Квест Фест — подія не лише для кавоманів та тих, хто прагне дізнатися більше про кавову індустрію, а й для всіх охочих гарно провести час і цікаво відпочити від шуму галасливого міста. Ризикнути та спробувати нові незвичні смаки, познайомитися з цікавими людьми та, можливо, навіть знайти кохання — і все це в атмосфері запашної кави, якою хочеться дихати на повну.

В рамках щорічного фестивалю відбудуться професійні чемпіонати, в лекторії фахівці ділитимуться власним досвідом й розкажуть про головні аспекти кавового бізнесу.
В зоні майстер-класів пануватиме творча атмосфера — саме тут можна буде подивитися на звичний напій під іншим кутом: опанувати мистецтво малювання кавою або ж малювання на кавовій пінці, виготовити та розписати керамічні горнятка.
Також відвідувачі зможуть пройти захоплюючий квест, взяти участь в експрес-побаченні, поворожити на кавовій гущі, познайомитися з кавовою космтикою, спробувати різні смаки кави, придбати вподобану каву та різні аксесуари для приготування кави, послухати виступи кавер груп та подивитися цікавий фільм.

На маленьких гостей фестивалю чекатиме дитяча зона з аніматорами, атракціонами та майстер-класами.

За детальною інформацією звертайтеся до адміністратора:
Юлія Барановська
+380964354065
j.baranovskaya@vdng.ua
https://www.facebook.com/kavaquestfest/?ref=br_rs

Дивіться також