Події

Концерт «Молчат Дома»

Концерт «Молчат Дома»

Нові інді-герої з Білорусі женуть до нас похмуре синтетичне звучання з 1980-х! Гурт «Молчат Дома» всього за кілька років перетворився на головний феномен постпанку. Трійка з Мінська впевнено відкатує європейські та американські тури. І ось уже під кінець весни цей інді-феномен приб’є хвилями ностальгії до Києва.
Культовий альбом музикантів «Этажи» став одним із найкращих у жанрі постпанк-року, випущених із 2010 до 2019 року. У топі сингли гурту знаходяться поряд із релізами Девіда Бові, Ніка Кейва, Slowdive, Motorama, Lebanon Hanover, Kontravoid, Have a Nice Life, Wire, Chromatics, Cold Cave, Die Selektion, DIIV, Soviet Soviet. У кінці минулого року їхній трек «На дне» став саундтреком у рекламній кампанії нової колекції бренду Hugo Boss. Якщо ви хоча б зрідка буваєте в TikTok, тоді «Молчат Дома» вам точно відомі. Саме під їхній трек «Судно» наші юнаки пилять відоси з постсовковими реаліями, а молодь із Заходу під ці звуки несамовито відривається. 
У всьому світі 80-ті асоціюються із сучасним ренесансом: поява нової моди, нової музики, нових культур. «Молчат Дома» несвідомо заскочили в актуальний вагон старого «Електрона». Поринути з головою в ностальгічну атмосферу постпанку, синті-вейву та неонового мороку українські фанати інді-року зможуть уже 28 травня в Києві на відкритій арені Зеленого театру. 

ДЕ: JARD (Jäger Residenz) — ВДНГ, 19 п.
КОЛИ: 26 червня, 20:00

Дивіться також