Події

«Кровосток»

 «Кровосток»

25 червня культове реп-тріо, яке відкрило більшості фанів хіп-хоп, презентує новий альбом «Наука». 

Передусім «Кровосток» — це трійка талановитих та інтелігентних музикантів: вокаліст Антон Шило, письменник Дмитро Файн та музикант Фантомас 2000. Щоправда, достовірність цієї інформації викликала безліч підозр і питань. 

Усе через непоєднуваність образів хлопців із надмірно криміналістично-романтичним підтекстом більшості їхніх пісень. Пояснення дуже просте: із самого початку гурт створювався як творчий жарт від інтелігенції. Утілення ідеї в життя — 100 зі 100. 

Майже 20 років «Кровосток» вправно ігнорують тренди, залишаючись при цьому на хвилі. Усе завдяки фірмовим, трешовим текстам у монотонному та псевдобайдужому поданні соліста Антона Шила. Для безлічі людей вони слугують чи не найкращим індикатором пульсу подій сьогодення. Саме через таку свою відвертість і світосприйняття гурт не один раз ледь не потрапляв до «бану» у влади. 

Незважаючи на популярність завдяки досить агресивній ліриці, фанати у «Кровостоку» дуже різні — від «білих комірців» до підлітків. За пригодами ліричного героя пісень гурту хочеться спостерігати 24/7! Саме тому перерва у три роки — саме стільки чекали на вихід сьомого студійного альбому «Наука» — стала справжнім випробуванням для фанатів, які з великим нетерпінням чекали на зустріч із кумирами. 

Не втрать і ти шанс атмосферно розпочати літо на такому довгоочікуваному лайві культового гурту. Улюблені хіти та найсвіжіший реліз у головній музичній резиденції літа!

ДЕ: JARD (Jäger Residenz), ВДНГ, 19 п.
КОЛИ: 25 червня, 19:00

Дивіться також