Події

Вікенд наливок

Вікенд наливок

1 та 2 лютого на ВДНГ частуватимуть найпопулярнішими українськими напоями із різноманітними смаками та ароматами. Хріновуху, вишнівку, облипихівку та ще десятки варіацій наливок доповнять пунши, глінтвейни, гроги та інші авторські напої. Ну і куди ж без розваг? Сценічні виступи, вибір найнезвичнішої наливки, дегустація напоїв – все це створить відповідний настрій і не дасть нудьгувати жодному з гостей ВДНГ. Найсміливіші зможуть взяти участь у конкурсі та позмагатися за звання «Пані П’яна Вишня» та «Пана Спотикайло».

Крім того, щогодини вас розважатимуть імпровізаційними скетчами герої «Поселення дурнів». Усі ж пам’ятають веселі каламбури про мужика, бабу та моряка-дурника? Готуйтеся надривати животи від сценок на тему звичайного сільського життя! 

Також, протягом усього лютого, на території «Зимової країни» продовжать працювати найпопулярніші розважальні локації: романтична ковзанка, шалені тюбінгові гірки, «Замок крижаних скульптур», шоурум українського бренду W8Less, сферичний кінотеатр TELEPORT360, контактний зоопарк Animal Park, тропічна ферма «Планета метеликів», мотузковий парк Sky park, атракціони, вуличний фудкорт та ресторани.

Дивіться також