Події

Вікенд закоханих

Вікенд закоханих

Упродовж  14 – 16 лютого на ВДНГ буде гаряче від палких сердець. На гостей чекатимуть — романтичне катання на ковзанці, що сяє сотнями вогників, гарячий і запашний глінтвейн, катання на гойдалках та атракціонах та ще багато розваг.  На гостей свята також очікує святковий сюрприз: весілля героїв «Зимової країни» – сніговиків Няші та Добряка. Це продовження романтичної історії, що розпочалася у новорічну ніч, коли закоханий Добряк освідчився своїй коханій прямо зі сцени ВДНГ! 

А 14 лютого усіх бажаючих запрошуємо до встановлення рекорду України на ковзанці ВДНГ – масового поцілунку. Стати частиною романтичного рекорду може будь хто – просто заповни форму реєстрації

Також, протягом усього лютого, на території «Зимової країни» продовжать працювати найпопулярніші розважальні локації: романтична ковзанка, шалені тюбінгові гірки, «Замок крижаних скульптур», шоурум українського бренду W8Less, сферичний кінотеатр TELEPORT360, контактний зоопарк Animal Park, тропічна ферма «Планета метеликів», мотузковий парк Sky park, атракціони, вуличний фудкорт та ресторани.

Дивіться також