Фуд-зона

Ресторан «ПРАГА»

Ресторан «ПРАГА»

Варто подолати відстань лише у декілька кіломерів від центру Києва і ви опинетеся в прекрасному місці, наповненому красою та спокоєм. У цьому океані свіжості та простору, серед багаторічних дерев, на березі мальовничого озера, розташувався величний ресторан Прага. Одна мить і ви раптом розумієте, що почали дихати по-справжньому. Його масивні колони викликають повагу й створюють відчуття захищеності та спокою. У ресторані є безліч залів, що підходять під будь-який настрій. Великий колонний зал другого поверху, який виконаний в аристократичному стилі, створить атмосферу вишуканості. Численні кімнати різної місткості та балкон із прекрасним видом на озеро також знаходяться у вашому розпорядженні.

Як відомо, серцем будь-якого хорошого ресторану завжди була й залишається смачна кухня. І Прага не виняток, адже тут працюють кращі кухарі з високою кваліфікацією. Керує цим процесом шеф Зоряна Ранько. Розробка меню ресторану — справа рук саме шефа! Ви не зустрінете тут банальних страв, які доволі часто зустрічаються в меню багатьох києвських закладів. Філософія ресторану Прага полягає в тому, щоб готувати страви, зберігаючи при цьому незмінний почерк та традиції, що сформувалися за час існування цього закладу. Іншими словами, тут завжди йдуть у ногу з часом, зберігаючи при цьому «своє обличчя».

Ресторан Прага пишається своєю історією й добрими традиціями, десятиліттями залишається для киян кращим і улюбленим місцем для затишних сімейних застіль, романтичних побачень й ділових зустрічей. А для гостей Києва, Прага — одна з визначних пам'яток міста, найстаріший ресторан в дивовижному районі. Сучасна Прага вабить своєю атмосферою: спокійна гладь озера, лебеді, шовкова трава, м'які тони в інтер'єрі — справжній затишок заміського маєтку.

Прага — ресторан, який із ніжністю зберігає безліч радісних і таких приємних спогадів.

За детальною інформацією звертайтеся до адміністратора: +380 (44) 5269990