Новини

Дайджест подій 21-23 травня

Дайджест подій 21-23 травня

На ВДНГ відбудуться заходи для дорослих та дітей — концерти, архітектурний фестиваль, а також екскурсії. А ще, на вихідні прогнозують чудову сонячну погоду — тож не проґавте можливість цікаво провести час серед квітучих каштанів, бузку та яблунь.

Вечори Грузії

21-22 травня, 20:00

Пікнік Сад

Протягом двох днів у Пікнік Саду лунатиме чарівна музика гурту GEORGIAN SOUND — автентична програма Haralali нікого не залишить байдужим.

 

Ну і куди ж без улюблених смаколиків. Тут на вас чекатимуть найпопулярніші страви та напої національної кухні — тож насолодитися душевною атмосферою Грузії вдасться сповна. Тим паче у саду  встановили велике шатро, яке не дасть дощу зіпсувати свято.

Вартість: 360 гривень. Квитки: https://bit.ly/3eTNiiW

 

Екскурсія-подорож на ВДНГ

22 травня, 11:00/16:00

Зустріч — біля центрального входу

Три години захопливої прогулянки, на якій ви дізнаєтесь найцікавіші факти про Експоцентр та підніметеся на ротонду першого павільйону. З висоти 50 метрів можна буде насолодитися неймовірними краєвидами ВДНГ та Голосіївського лісу.

Також у програмі — спуск у макет шахти, зроблений у реальний розмір, що знаходиться під павільйоном №13.

Вартість: 300 гривень. Квитки: https://bit.ly/2RC3KMw

 

Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей ARCHIKIDZ! 

22-23 травня, з 11:00

Павільйон №19

Тематика цього року — «Архітектура та музика». У рамках заходу для дітей 7-16 років проведуть архітектурні та дизайнерські майстер-класи, інтерактивні заняття з філософії та англійської мови, зустріч з ілюстраторами книжок та багато іншого. Також на фестивалі виступлять дитячі гурти та відбудуться музичні флешмоби. 

Програма та реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2T3hkJN

Вхід вільний.

 

Екскурсії виставкою «Чорнобиль.Подорож» від Павла Гудімова та Ярослави Гресь

Павло Гудімов та Ярослава Гресь поведуть по дві окремі та одну спільну екскурсію мультимедійною виставкою «Чорнобиль.Подорож». 

 Павло Гудімов: 21 травня, 18:00, 23 травня, 12:00. Ярослава Гресь: 21 травня, 17:00, 22 травня, 10:00. Павло Гудімов та Ярослава Гресь: 22 травня, 12:00. 

Вхід на виставку безкоштовний. Необхідна попередня реєстрація: https://bit.ly/3fvH7Sv

Павільйон №1

 

Квести від «Квестманія»

Серед квестів є ті, що розраховані на всю родину та такі, що підходять саме маленьким учасникам віком від 6 до 12 років. Усі сюжети побудовані за мотивами популярних казок, відеоігор та фільмів.

 Вартість: від 300 грн

Павільйон №6

 

Усі постійні розважальні локації та ресторани на території також будуть працювати. З детальною інформацією про них можна ознайомитись тут.

 

Дивіться також