Новини

Наукову експозицію «Динозаври морських глибин» продовжено до 2 травня!

Наукову експозицію «Динозаври морських глибин» продовжено до 2 травня!

Наукова експозиція «Динозаври морських глибин» — це величезні копії 18 видів стародавніх монстрів, серед яких двотонний крокодил та 13-метрова акула. Завдяки приголомшливій технології — аніматроніці, новаторському методу імітації рухів живих істот, — представлені експонати можуть відтворювати навіть дихання свої предків.

Захід буде видовищним та корисним як для людей, що професійно цікавляться наукою, так і для любителів чогось нового. Але особливо — для дітей! Завдяки інтерактивним зонам та роботі аніматорів-екскурсоводів наймолодші відвідувачі зможуть, граючись, дізнатися все про своїх улюблених динозаврів! А також отримати відповіді на найцікавіші запитання. Хто такий ктулху? Чи правда, що за десять років доросла акула може «виростити» до 24 тисяч зубів? Організатори запевняють: професійні екскурсоводи знають усе про загадковий підводний світ. Ще більше фактів про стародавніх морських істот можна буде знайти на спеціальних інформаційних панелях.

«Динозаври морських глибин» — це міжнародна виставка, яку вперше до України привезла компанія H2D Exhibitions. Організатори обіцяють, що, окрім знайомства з велетенськими експонатами, які вражають своєю реалістичністю, відвідувачі потраплятимуть на справжній підводний корабель із безліччю інтерактивних пригод. Дорослі та дітлахи зможуть відчути себе палеонтологами та вирушити на захопливі розкопки, подивитися на 15-метровий вулкан або навіть переглянути кіно. Усе це під одним дахом!

БЕЗПЕЧНЕ ДОЗВІЛЛЯ: безпека та здоров’я відвідувачів — головний пріоритет організаторів. Експозиція проходитиме з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ. Для гарантованого комфорту гостей було введено продаж квитків на сайті dino.net.ua за часовими слотами. Це допомагає уникнути одночасного скупчення великої кількості людей на виставці.

Квитки:

Понеділок вихідний

Вт-Пт, вихідні та святкові:

 Дитячий 180 грн/200 грн

Дорослий 200 грн/220 грн

Груповий (від 10 осіб) 140 грн/ 150грн

Сімейний (2+1): 500грн/550 грн

Сімейний (2+2): 650грн/700 грн

Екскурсовод (до 15 осіб): 500 грн

Знижка 5 гривень при оплаті карткою

 

Пільговий (учасники бойових дій, особи з інвалідністю 1,2 групи, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, пенсіонери): 140  та 150 грн

 

Де: ВДНГ, 1 павільйон 

Коли: 11 грудня 2020 — 2 травня 2021

Квитки: dino.net.ua
Подія у Facebook

Дивіться також