Новини

Режим роботи у вихідні: 14-15 листопада

Режим роботи у вихідні: 14-15 листопада

Розкриваємо всі карти щодо роботи локацій цього вікенду

Рішення Уряду про карантин вихідного дня внесло свої корективи, проте на ВДНГ все одно є, де цікаво та безпечно провести час.

- Наша територія як і раніше буде відкрита для всіх охочий, тож прогулянкам та фотосесіям – бути. І смачна кава також залишиться, але на виніс.

- Виставка «Всесвіт тіла: всередині тварин» продовжить роботу в музейному режимі: на кожну людину припадатиме не менше 20 квадратних метрів. Режим роботи: 10:00 – 21:00.

- Тропічна ферма «Планета метеликів» також прийматиме відвідувачів. Проте, не більше 20 за один сеанс, який триває 45 хвилин.

- Контактний зоопарк Animal Park цими вихідними буде зустрічати відвідувачів. Дотримуючись всіх карантинних норм, звісно.

- Прокат транспорту. Для тих, хто налаштований на екстремальні вихідні буде працювати «Екстрім-Рент» з квадроциклами та мінітанками.

- Музей науки, на жаль, зачиняє двері з 14 по 30 листопада включно. Придбані квитки будуть діяти протягом 12 місяців після поновлення роботи локації.

 

Ми завжди раді гостям, але змушені адаптуватися до обставин. Просимо вас з розумінням поставитись до часткових обмежень.

Дивіться також