Новини

Роботовиставка «Повстання роботів» на ВДНГ!

Роботовиставка «Повстання роботів» на ВДНГ!

Експозиція «Повстання роботів» триватиме на ВДНГ до 1 листопада

На київському ВДНГ розпочав роботу великий роботопарк

В експозиції можна побачити дев’ять найпопулярніших представників сучасного роботосвіту, відомого зі знаменитих коміксів та відеоігор. Робота парку вже стартувала!

Роботовиставка «Повстання роботів» — це присвята казковому світові машин, у якому в дитинстві хоча б раз бував кожен дорослий. Зростаючи, діти забувають про надлюдські здібності роботів. Із часом казкові істоти в житті дорослих перетворюються з фантастичних супергероїв на звичайну техніку й щоденних помічників, але тільки не в роботопарку. Усі експонати, які можна побачити тут, потрапили на ВДНГ прямісінько з дитячих мрій та казкових фантазій. 

Для того щоб навіть дорослі згадали про унікальність і подвиги роботів, кожного виконано в реальному розмірі. Висота фігур сягає 3–6 метрів. Усі мають унікальну будову, характер та сповна наділені фантастичними властивостями: вмінням літати й надшвидко бігати, а іноді здатністю перетворюватися в інші предмети тощо. Ознайомитися з історією кожного експоната можна буде на виставці  «Повстання роботів».

Є на виставці й кінематографічна сцена битви. Уламки машин розповідають про минуле, космічне й відважне, життя роботів. Ці декорації, а також обов’язковий інструмент лазерних боїв — надсучасні бластери та інші сюрпризи — з дня на день будуть доступні для маленьких відвідувачів та їхніх інтерактивних ігор на території роботопарку.

Експозиція «Повстання роботів» триватиме на ВДНГ до 1 листопада. Виставка працює в парковій зоні між першим та третім павільйонами ВДНГ, щоденно з 10:00 до 21:00.

 

КВИТКИ
Понеділок-вівторок

Дорослий — 180 грн
Дитячий (до 14-ти років) — 150 грн
Комплексний (2 дор. + 1 дит.) — 460 грн
Комплексний (2 дор. + 2 дит.) — 600 грн
Пільговий дитячий — 125 грн
Пільговий дорослий — 160 грн
Середа - неділя

Дорослий — 210 грн
Дитячий (до 14-ти років) — 175 грн
Комплексний (2 дор. + 1 дит.) — 510 грн
Комплексний (2 дор. + 2 дит.) — 660 грн
Пільговий дитячий — 150 грн
Пільговий дорослий — 180 грн

Категорії пільговиків:

  •  люди з інвалідністю
  •  пенсіонери
  •  багатодітні сім'ї
  •  ветерани
  •  учасники АТО
  •  діти-сироти 

Дітям до 2х років — безкоштовно

Слідкуйте за подією у Facebook

Квитки онлайн

Дивіться також