Новини

Романтичні кіноісторії на ковзанці

Романтичні кіноісторії на ковзанці

Наша ковзанка — найромантичніша. Саме тому сюди варто хоча б раз завітати зі своїми коханими. І навички катання тут не грають ніякої ролі, адже й сам процес сумісного навчання дуже зворушує. А щоб ще більше захопити вас цією ідеєю, ми зібрали найромантичніші сцени на ковзанці в кіно і серіалах. Надихайтеся і скоріше приходите до нас із милими серцю людьми!

 

Інтуїція, 2001

Двоє незнайомців зіштовхуються напередодні Різдва у магазині й відразу вирішують піти на побачення — спочатку у кафе, а потім — на ковзанку. Чи побачаться вони у майбутньому — невідомо, адже це рішення вони вирішили повністю довіритися долі.

Роккі, 1976

Головний герой — боксер Роккі запрошує свою скромну пасію Едріан на побачення. Вони приходять на ковзанку, проте вона виявляється зачиненою. Проте хлопець так просто не здається і вигадує історію, завдяки якій їх пускають на лід. 

Дівчата Гілмор (5 сезон, 11 серія), 2004

Після емоційного монологу Лорелай Гілмор про погіршення її стосунків зі снігом після того, як він засипав машину, коханий героїні Люк робить для неї сюрприз. Він створює на подвір’ї ковзанку спеціально для Лорелай — щоб помирити її зі снігом.

Чіпляючись за лід, 2020 (4 серія), 2020

Фігуристи Кет та Джастін влаштовують раптове тренування просто неба у дуже романтичному місці на природі. 

Машина часу, 2002

Події розгортаються у 1895 році. Молодий учений Александр Хартдеген зустрічається зі своєю коханою Еммою на ковзанці, щоб зробити пропозицію руки та серця.

 

 

Дивіться також