Новини

Розклад виступпів на Atlas Weekend

Розклад виступпів на Atlas Weekend

5 та 6 липня

Головна сцена (Main Stage)

  • 15.08-15.11 – Bside band
  • 15.20-15.30 – Karta svitu
  • 15.33-15.43 – TamerlanAlena
  • 15.46-15.53 – Міла Нітіч
  • 15.56-16.03 – Gena Viter
  • 16.15-16.27 – Сергій Мироненко
  • 16.29-16.36 – Marietta
  • 16.38-16.-45 – Анна Трінчер
  • 17.12-17.22 – М’ята
  • 17.25-17.37 – Alyosha
  • 17.40-17.54 – Віталій Козловський
  • 17.56-18.06 – Tarabarova
  • 18.09-18.20 – Dantes
  • 18.22-18.37 – Злата Огнєвіч
  • 18.39-18.55 – Alekseev
  • 18.58-19.13 – Оля Цибульська
  • 19.16-19.31 – Nikita Lomakin
  • 19.34-19.49 – Lida Lee
  • 19.52-20.12 – Melovin
  • 20.15 – 20.30 – Воплі Водоплясова
  • 20.33-21.03 – Dorofeeva
  • 21.06-21.39 – NK
  • 21.39-22.09 – Mozgi
  • 22.15-23.00 – Тіна Кароль

Західна сцена (West Stage)

  • 17.30-18.15 – Скрябін і Юркеш
  • 20.45-22.00 – Сергій Бабкін

Східна сцена (East Stage)

  • 15.45-16.15 – VS
  • 16.45 – 17.30 – Лесик і Карпо
  • 18.15-19.00 – Kosmopolis
  • 19.45-20.45 – Kozak System
  • 21.30-22.45 – Друга ріка

Електронна сцена (Electronic Stage)

  • 15.45-16.30 – Ocran
  • 17.00-17.45 – Mama13
  • 18.30-19.15 – ЮЮ
  • 20.00-20.45 – Тонка
  • 21.30-22.30 – Constantine

7 липня

Головна сцена (Main Stage)

  • Brunettes shoot blondes 16:30-17:30
  • YARMAK18:00-19:30 
  • BEZ ОБМЕЖЕНЬ 19:45-20:45    
  • DJ Snake 22:00-23:00           

Західна сцена (West Stage)

  • 16.00-16.45 – Sasha Boole
  • 18.30-19.30 – Beissoul & Einius
  • 21.15-22.30 – 5`Nizza

Східна сцена (East Stage)

  • 18.00-19.00 – Epolets

Північна сцена (North Stage)

  • 16.00-16.30 – Сергій Лазановський
  • 18.45-19.45 – Арсен Мірзоян
  • 20.45-22.00 – Джамала

Електронна сцена (Electronic Stage)

  • 20.00-21.00 – Sikdope

8 липня

Головна сцена (Main Stage)

  • 18.00-18.45 – KAZKA
  • 19.45-20.45 – Валерій Меладзе
  • 21.45-23.00 – Вєрка Сердючка

Західна сцена (West Stage)

  • 15.30-16.00 – Катя Вандина
  • 16.30-17.15 – Ofliyan
  • 17.45-18.30 – Bahroma
  • 19.15-20.15 – Tvorchi
  • 21.30-22.45 – Brainstorm

Східна сцена (East Stage)

  • 18.30-19.15 – Space of Variations
  • 20.15-21.15 – Wildways
  • 22.00-23.00 – Порнофильмы

Північна сцена (North Stage)

  • 17.15-18.00 – Dakooka
  • 18.45-19.45 – Sunsay
  • 20.45-21.45 – Shortparis

Електронна сцена (Electronic Stage)

  • 17.00-19.00 – Dino Lenny
  • 19.00-20.40 – Shall Ocin
  • 20.40-23.00 – Artbat

9 липня

Головна сцена (Main Stage)

  • 16.15-17.00 – Laud
  • 17.45-18.30 – Христина Соловій
  • 19.15-20.15 – Антитіла
  • 21.30-23.00 – Океан Ельзи

Західна сцена (West Stage)

  • 15.30-16.15 – Oy sound system
  • 16.45-17.30 – Ragapop
  • 18.00-19.00 – Dakh Daughters
  • 19.45-21.00 – Дахабраха

Східна сцена (East Stage)

  • 16.00-16.45 – The Unsleeping
  • 17.15-18.00 – Stoned Jesus
  • 18.45-19.45 – Motanka
  • 20.30-21.30 – Пошлая Молли

Північна сцена (North Stage)

  • 14.45-15.15 – Fo Sho
  • 15.45-16.15 – Kaef
  • 16.30-17.15 – Канги
  • 18.30-19.15 – Hensy
  • 20.15-21.30 – Ramil`

Електронна сцена (Electronic Stage)

  • 21.15-23.00 – Monika Kruse

10 липня

Головна сцена (Main Stage)

  • 17.45-18.30 – Артем Пивоваров
  • 19.30-20.30 – Бумбокс
  • 21.45-23.00 – Fatboy Slim

Західна сцена (West Stage)

  • 16.00-16.45 – Akine
  • 17.30-18.15 – Alina Pash
  • 19.00-20.00 – Garden City Movement
  • 20.45-22.00 – Onuka

Східна сцена (East Stage)

  • 15.30-16.00 – Nurnberg
  • 16.45-17.30 – Дай дарогу!
  • 18.15-19.00 – Intelligency
  • 20.00-21.00 – Nizkiz
  • 21.45-23.00 – ЛСП

Північна сцена (North Stage)

  • 18.30-19.30 – Курган і Agregat
  • 20.30-21.45 – Tommy Cash

Електронна сцена (Electronic Stage)

  • 19.45-21.45 – Markus Schulz

11 липня

Головна сцена (Main Stage)

  • 17.45-18.45 – Latexfauna
  • 19.30-20.30 – Ляпіс-98
  • 21.45-23.00 – The Hardkiss

Західна сцена (West Stage)

  • 19.00-20.00 – Go-A
  • 21.00-22.15 – Один в каное

Східна сцена (East Stage)

  • 16.45-17.30 – Станція Мир
  • 18.00-19.00 – Karna
  • 19.45-21.00 – O.Torvald

Північна сцена (North Stage)

  • 14.45-15.15 – Freel
  • 17.00-17.45 – 10 Age
  • 18.30-19.30 – Kalush
  • 20.30-21.45 – Alyona Alyona

Електронна сцена (Electronic Stage)

  • 20.30-22.00 – Monolink
  • 22.00-23.00 – Giorgia Angiuli

Дивіться також