Новини

Унікальний фентезі-парк просто неба!

Унікальний фентезі-парк просто неба!

Парк «Живих драконів і чарівних дерев»

Понад двадцять унікальних анімованих драконів з казкових історій, древніх міфів Сходу і Заходу, фантастичних книг, фільмів і відеоігор розмістили просто неба, у спеціальній зоні неподалік від центрального корпусу ВДНГ. Тут гості можуть не тільки на власні очі побачити, як виглядали знамениті міфічні чудовиська, а й оцінити їхні гігантські розміри — масштаб фігур коливається від двох до чотирьох метрів, а деякі особини настільки великі, що зачіпають головами багаторічні дерева на території ВДНГ.

Виставка інтерактивна — усі дракони не тільки гарчать, але і рухаються. При цьому у кожного свій голос, власна манера поведінки та навіть характер.

Експозицію вже побачили тисячі глядачів у кільков странах, а ось для Києва подібні виставки — новий рівень дозвілля. Що важливо — парк відкрився з дотриманням всіх карантинних норм, включаючи соціальну дистанцію. А завдяки тому, що кількість людей, які можуть одночасно знаходиться на його території, зараз обмежена карантинними нормами, у гостей виставки створюється враження, що вони дійсно потрапили в казку.

У парку «Живих драконів і чарівних дерев» можна зустріти загадкових і добрих драконів Японії, урочисто-святкових драконів з Китаю і грізних драконів Східної із Західної Європи.

Поруч з усіма фігурами розміщені інформаційні панелі, в деталях розповідають відвідувачам про те, як міфи й легенди про цих істот виникали в різних культурах по всьому світу і чому дракони так популярні. Виставка пробуде в Києві до кінця липня, експозиція працює щодня з 10:00 до 20:00.

 

КВИТКИ:

Середа - неділя

Дорослий — 170 грн;

Дитячий (до 14-ти років) — 140 грн;

Сімейний (2 дор. + 1 дит.) — 410 грн;

Сімейний (2 дор. + 2 дит.) — 530 грн;

Пільговий дит. —  120 грн;

Пільговий дор. — 150 грн;

 

Понеділок-вівторок

Дорослий — 150 грн;

Дитячий (до 14-ти років) — 120 грн;

Сімейний (2 дор. + 1 дит.) — 370 грн;

Сімейний (2 дор. + 2 дит.) — 480 грн;

Пільговий дитячий  — 100 грн;

Пільговий дорослий — 130 грн;

 

Категорії пільговиків:

-  люди з інвалідністю;

 - пенсіонери;

 - багатодітні сім'ї;

 - ветерани;

-  учасники АТО;

-  діти-сироти;

 

Дітям до 2х років — вхід безкоштовний.

 

Дивіться також