Новини

Увага! Термінове повідомлення!

Увага! Термінове повідомлення!

Просто зараз в офісі та павільйонах Експоцентру та вдома у його керівництва тривають обшуки Національної поліції України та СБУ.

Слідчі підозрюють керівництво ВДНГ в особі генерального директора Євгена Мушкіна у начебто зловживанні власним службовим становищем та одержанням неправомірної вигоди за передачу в оренду державного майна. 

Ми вважаємо ці дії такими, що шкодять репутації комплексу та порушують права його керівництва. Ось чому: 

Ми завжди відкриті до своїх відвідувачів та ведемо прозору звітність щодо витрат всіх коштів на офіційному сайті проєкту: https://vdng.ua/ua/about/zvit-vdng.  

Щобільше, минулої п’ятниці Експоцентр нарешті закрив усі податкові зобов'язання перед державою, що накопичувались протягом 12 років, сплативши близько 40 млн грн у Державну казну. Наразі податковий борг ВДНГ дорівнює 0 грн. Це сталося здебільшого завдяки вдалому менеджменту й тому, що протягом останніх років ключові показники діяльності ВДНГ покращились.

Велика територія, яку не розшматували бульдозери приватних осіб, забудовників, роками спокушає бажання наживи в товстосумів і тих чиновників, що звикли жити за принципом розділяй і володарюй.

Утім, ми віримо, що зможемо захистити Експоцентр та продовжити розвиток місця, що наразі є одним із небагатьох прикладів успішного відродження та трансформації державної інституції України. 

Просимо вас поділитися цим постом на своїй сторінці, а медіа — розповісти про свавілля, що просто зараз коїться на ВДНГ.

Дивіться також