Новини

Зміни в роботі Зимової Країни з 8 січня

Зміни в роботі Зимової Країни з 8 січня

Друзі, з 8 січня ми частково продовжимо роботу.

 

Доступними для відвідувачів залишаться локації, що безпосередньо належать до різдвяних свят. Згідно з постановою Кабміну №1236 від 9.12.20 та пунктом 12 протоколу №74 засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 05.01.2021 року, їхня діяльність є виключенням та дозволяється за умови відсутності концертів та ярмарків.

 

Так, продовжують функціонувати:

 

✔ Ковзанка;

✔ Тюбінгові гірки;

 

 

Заклади громадського харчування на території Експоцентру — Coffee Lover, Hollyfood, HayLoft 2.0 працюватимуть у форматі замовлень на винос (їжа/напої із собою).

 

❗ З 8 по 24 січня (включно) будуть тимчасово припинені розважальні заходи Зимової Країни — виступи музикантів. Також не функціонуватимуть ярмарок, центр сімейного дозвілля Teleport 360, тропічна ферма «Планета метеликів», контактний зоопарк Animal Park, мотузковий парк Sky Park, виставка «Всесвіт тіла: всередині тварин».

 

Біля кожної локації просто неба нанесена розмітка та встановлені огорожі, що дозволяють дотримуватися безпечної дистанції. Адміністрація ретельно слідкує за дотриманням усіх карантинних норм. Крім того, рекомендації щодо дотримання карантинних норм регулярно звучать внутрішньою системою радіосповіщення на території ВДНГ.

 

Дуже просимо вас надягати маску, тримати дистанцію не менше 1,5 метрів та дезінфікувати руки. Відвідувачі без масок не обслуговуватимуться. Також рекомендуємо купувати квитки онлайн задля уникнення скупчень на касах.

 

Бажаємо веселих свят!

 

Дивіться також