Правила

Правила

Правила поведінки та перебування на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ)

І. Загальні положення

1. Ці Правила визначають порядок відвідування Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ), основні права, обов’язки та правила поведінки відвідувачів та контрагентів на території ВДНГ.

2. Дія Правил поширюється на всіх відвідувачів та контрагентів ВДНГ, незалежно від громадянства, статі, віросповідання, віку та мети відвідування ВДНГ.

3. Відвідувачі та контрагенти ВДНГ при перебуванні на території ВДНГ зобов’язані дотримуватись належного громадського порядку, правил пожежної безпеки, правил дотримання тиші в громадських місцях в місті Києві, санітарно-гігієнічних норм, інших норм безпеки життєдіяльності.

4. ВДНГ можна відвідати без вихідних, вхід на територію здійснюється на безоплатній основі. На локації проведення заходів за погодженням із адміністрацією ВДНГ може встановлюватися плата за вхід та графік роботи.

5. Забороняється пошкоджувати зелені насадження (зривати квіти, викопувати, знищувати, ламати гілки дерев, пошкоджувати коріння, кору дерев тощо), а також висаджувати будь-які рослини на території ВДНГ.

6. Забороняється пошкоджувати, знищувати, або у будь-який інший спосіб змінювати будівлі, споруди та/або інше майно ВДНГ.

7. Вигул собак та інших домашніх тварин на території ВДНГ дозволяється за умови, що супроводжуюча особа самостійно за ними прибирає. Собака має бути у наморднику або на короткому повідку.

8. Забороняється вести будь-яку комерційну або рекламну діяльність на території без попереднього погодження з адміністрацією ВДНГ.

9. Будь-яка політична чи релігійна агітація на території ВДНГ (в тому числі павільйонах, будівлях, тощо) не допускається та забороняється.

10. Збирати фрукти та інші плоди рослин на території ВДНГ дозволяється лише в об’ємах, що не перевищують денної норми споживання на 1 сім’ю з 3 осіб; заготівля фруктів, інших плодів рослин, лікарських рослин з комерційною метою забороняється.

11. На території ВДНГ дозволяється ходити по газонах.

12. Професійна відео- та фотозйомка екстер’єрів на території ВДНГ, інтер’єрів павільйонів здійснюється лише за погодженням із адміністрацією ВДНГ на платній основі, для чого укладається відповідний договір.

13. Забороняється використовувати зображення об’єктів та території ВДНГ, отриманих під час фото- та відеозйомки, аудіозаписів з комерційною метою.

14. Забороняється організація масових спортивних та інших заходів, розміщення будь-якого майна на території ВДНГ без погодження з адміністрацією ВДНГ.

15. Забороняється розведення вогнищ поза межами відведених для цього місць.

16.  Забороняється   кидати   на   території  ВДНГ  непогашені   сірники,

недопалки, витрушувати з люльок гарячий попіл, крім місць, що обладнані для цієї мети.

17. Забороняється підпалювати суху траву на території ВДНГ, в тому числі на галявинах у лісі та на землях, що межують з лісами, в полях); самовільно випалювати рослинність та її залишки (в тому числі пух, листя тощо).

18. Забороняється смітити на території ВДНГ, влаштовувати звалища сміття, накопичувати рідкі та тверді відходи.

 

ІІ. Правила для пішоходів, вело- та іншого індивідуального транспорту

 

1. Велосипедисти, водії електротранспорту та самокатів мають користуватися велодоріжками. Решта асфальтованого покриття – для пішоходів у зонах, де обмежений рух автотранспорту, та для пішоходів та будь-якого транспорту, де не обмежений рух автотранспорту.

2. Пішоходи можуть використовувати увесь вільний простір доріг у зонах, де обмежений рух автотранспорту. Перетинати велодоріжки дозволено тільки по пішохідних переходах.

3. Особи, що вчать дітей кататися на роликах, мають слідкувати, щоб учні не заїжджали на велодоріжки.

4. Пересування будь-якими автомобільними, пішохідними, вело- та іншими маршрутами по території ВДНГ може тимчасово обмежуватися під час проведення заходів (у т.ч. під час монтажу/демонтажу).

 

ІІІ. Правила заїзду та перебування транспорту на території ВДНГ

 

1. Проїзд та стоянка поза асфальтованою частиною автотранспорту забороняється.

2. Рух автотранспорту по території ВДНГ здійснюється відповідно до Схеми руху автотранспорту на території ВДНГ (нижче).

3. Дороги на території ВДНГ є внутрішніми дорогами, призначені для потреб комплексу та заїзду відвідувачів, контрагентів, мають по одній смузі для руху в кожному напрямку. Рух транспорту по території ВДНГ здійснюється відповідно до Правил дорожнього руху України.

4. Перебування автотранспорту на території ВДНГ є платним, в часі не обмежується. Тарифи затверджуються адміністрацією ВДНГ. Транзитний проїзд автотранспорту через територію ВДНГ здійснюється виключно на платній основі.

5. Максимальна швидкість руху будь-якого транспорту на території ВДНГ 20 км/год.

6. Заборонене паркування автотранспорту біля павільйонів ВДНГ №1-11, на проїжджій частині та зелених зонах. Дозволено лишати авто на спеціально відведених місцях, що вказані на Схемі руху автотранспорту на території ВДНГ (нижче).

7. Заборонений рух автотранспорту біля павільйонів ВДНГ №1-11з 10:00 до 22:00 год. З 22:00 до 10:00 години доби рух дозволено лише з увімкненою аварійною світловою сигналізацією.

8. Безкоштовний заїзд на територію ВДНГ дозволяється службовим автомобілям ВДНГ, автомобілям швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, поліції, СБУ, міських аварійних служб – у разі виконання ними своїх службових обов’язків. Дозвіл на безкоштовний виїзд оформлюється адміністрацією ВДНГ, або контрагентами, яким надані відповідні повноваження.

9. Водіям та власникам транспортних засобів забороняється здійснювати миття транспортних засобів, а також проводити ремонтні роботи не у визначених місцях.

 

ІV. Відповідальність та контроль

 

1. Під час відвідування ВДНГ, незалежно від мети перебування на території ВДНГ,  кожний відвідувач погоджується із цими Правилами та зобов’язується неухильно їх виконувати.

2. Контроль за виконанням цих Правил здійснюють працівники ВДНГ та служби охорони.

3. У разі порушення даних Правил або відмови їх виконувати до відвідувачів можуть бути застосовані міри примусового виведення з території ВДНГ, а у випадках передбачених законодавством, особи, які порушують ці Правила несуть адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальність.