Іменне дерево на ВДНГ за донат: Експоцентр та Made in Ukraine оголосили про спільний збір на ЗСУ

17.10.2023
Іменне дерево на ВДНГ за донат: Експоцентр та Made in Ukraine оголосили про спільний збір на ЗСУ

Кожен, хто зробить внесок від 500 гривень на дрони для 95-ї окремої десантно-штурмової бригади автоматично візьме участь у розіграші

З настанням холодного сезону українські військові потребують значного посилення нашої підтримки. Саме тому ВДНГ спільно з ГО Made іn Ukraine вирішили запустити спільний збір. Мета: забезпечити артилеристів 95-ї окремої десантно-штурмової бригади двома дронами: DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo та DJI Mavic 3T, які нещодавно були втрачені в ході виконання бойових завдань. Загальна сума збору: 340 тисяч гривень.

Серед усіх, хто зробить донат від 500 гривень, буде розіграна іменна ялинка, яка вже наприкінці листопада буде висаджена на території ВДНГ. 

«Ми з Made in Ukraine отримали терміновий запит на дрони від військових й вирішили пришвидшити збір заохочувальною винагордою. Нею стануть ялинки з іменними табличками, на яких переможці зможуть лишити фразу чи побажання на свій розсуд. Всього у рамках озеленення цієї осені буде висаджено 77 ялинок, 27 з котрих у рамках ініціативи зі збором, іменні», – генеральний директор НК «Експоцентр України» Євген Мушкін.

Внески прийматимуться на монобанку Made in Ukraine. Збір триватиме з 17.10.23 до 20.11.23, після цього рандомно буде визначено 27 переможців. Важливо: треба обов’язково вказати в коментарі до платежу контакт, за яким з вами можна буде зв’язатися у разі перемоги.

Made in Ukraine – одна з громадських організацій, які оселилися на території ВДНГ після початку повномасштабного вторгнення. За цей час бладгодійники отримали грошову допомогу у розмірі 6 958 780 грн та 2550 тонн гуманітарного вантажу. Більшу частину коштів витратили на закупівлю ліків (понад 4 млн), також придбали авто для ЗСУ (понад 912 тис.) й іншу необхідну допомогу для військових (понад 600 тис. грн). Окрім того, була організована допомога ВПО на понад 250 тисяч гривень. 

Іменне дерево на ВДНГ за донат: Експоцентр та Made in Ukraine оголосили про спільний збір на ЗСУ