Любов на ковзанах: на ковзанці ВДНГ проведуть Вікенд Закоханих

03.02.2023
Любов на ковзанах: на ковзанці ВДНГ проведуть Вікенд Закоханих

12 лютого тут відбудеться неповторний вечір на льоду з діджей-сетом від Sanya Dymov

Пам’ятаєте фінальні кадри з одного з найтепліших, найзворушливіших і найпозитивніших фільмів про кохання — «Інтуїція»? Там дивовижним чином головні герої через роки геть випадково знаходять один одного на ковзанці. У Національному комплексі «Експоцентр України» вирішили теж подарувати закоханим ідеальні вечірні зустрічі та на декілька днів перетворити ковзанку на найромантичнішу льодову локацію Києва.
 

У вихідні напередодні Дня святого Валентина локацію доповнять святковими елементами. А музичним супроводом до катання тільки з 10 по 14 лютого стануть найвідоміші пісні про кохання та романтичні хіти. 

Ключова ж подія вікенду відбудеться 12 лютого. На ковзанці влаштують тематичний вечір під діджей-сет від Sanya Dymov. Захід триватиме з 17:00 до 21:00. 

Потрапити на Вікенд закоханих можна за звичайним вхідним квитком на ковзанку, його ціна — 300 гривень (200 грн для студентів у будні). Катання безлімітне, а ковзани вже входять у вартість. Графік роботи: з 11:00 до 21:00 у будні дні та з 10:00 до 21:30 у вихідні. 

Квитки можна придбати онлайн або в касі на місці. Частину коштів (250 000 грн), отриманих упродовж цього сезону, буде передано на купівлю дрона для ЗСУ.

«Зимова Країна на ВДНГ» працює щодня до 26 лютого. Окрім ковзанки тут функціонують 20 локацій для дітей і дорослих, зокрема фуд-корт, Музей науки, тюбінгові гірки та колесо огляду.

Любов на ковзанах: на ковзанці ВДНГ проведуть Вікенд Закоханих