Один квиток — дві розваги! Комплексні квитки відкривають доступ одразу до двох локацій «Зимової Країни»

11.01.2024
Один квиток — дві розваги! Комплексні квитки відкривають доступ одразу до двох локацій «Зимової Країни»

Новини! Тепер маємо унікальні комплексні квитки, кожен з яких відкриває доступ одразу до двох захопливих локацій «Зимової Країни»!

Комплексний квиток  «Крижані скульптури та Illuminarium». Вартість: 350 грн. Один квиток у два магічні світи! 

Придбавши цей квиток, ви зможете зазирнути за лаштунки справжнього дива — крижаних чудес та ілюмінаційної магії. 

У шатрі Снігової королеви ви зможете на власні очі побачити 15 приголомшливих льодових скульптур. Усі вони, завдяки ювелірній майстерності скульпторів, постали зі 100 тонн змерзлої криги. Тут можна зазирнути у справжній льодовий палац і навіть спробувати себе у ролі володаря крижаного трону.  А казкові голоси,  музика та історія, які супроводжуватимуть вас під час пригод у крижаному королівстві —  наштовхнуть на важливі роздуми та думки. 

На зображенні може бути: освітлення, замок та текст

В ілюмінаційному артпросторі ILLUMINARIUM — шукайте Магію світла і золоте пшеничне поле, що сяє яскравіше за зірки! 

Унікальний парк ілюмінації працює в саду, поруч з Оранжереєю. Тут завжди — свято, а також щовечора оживають відомі історії з різдвяних казок, допомагають зануритись у диво і тимчасово забути про буденні труднощі. Простір об'єднано ілюмінованими тунелями й арками — мандруючи можна зробити чимало красивих фото зі світловими скульптурами. Метавсесвіт сповнений казкових тварин та персонажів, тут є чарівні дерева й цікаві абстракції. Родзинка простору  — золоте ілюміноване пшеничне поле.

На зображенні може бути: імбирний пряник та текст

Відвідувати лекції по комплексному квитку можна в будь-якій послідовності. 

 
Комплексний квиток «Ковзанка та Крижані скульптури». Вартість: 500 грн. 

Один квиток — дві розваги! 

Цілих 2500 кв.м льоду просто неба, льодова доріжка навколо фонтану, сотні яскравих ліхтариків і неймовірний різдвяний настрій, який тримається тут і після свят. Усе це про ковзанку ВДНГ. 

А ще додайте неонову ялинку та четвірку смішних сніговиків, прямо посеред льоду. Потрапивши сюди одного разу, точно хочеться повернутися! Ковзани можна орендувати на місці (прокат входить у вартість відвідування) або приходити зі своїми. Працюють фудкорт і зручна роздягальня. 

На зображенні може бути: ковзани

 Зануртеся у казковий світ Палацу Снігової королеви та королівства крижаних скульптур. Зазирніть у шатро, щоб побачити 15 дивовижних скульптур, створених майстрами зі 100 тонн криги.