Підписання Меморандуму про партнерство з екологічною компанією RE-leaf PAPER

31.08.2020
Підписання Меморандуму про партнерство з екологічною компанією RE-leaf PAPER

На цих фото ви бачите дійсно історичну мить: підписання меморандуму з новим, дуже важливим партнером ВДНГ — компанією RE-leaf PAPER, яка займається екологічним виготовленням паперу з сухого листя. Упевнені, такий союз принесе користь не лише Експоцентру, а й навколишньому світу. 
Адже тепер усе опале листя з дерев, що ростуть на території ВДНГ, буде передаватися для виготовлення паперу та картону за унікальною екотехнологією.

Сподіваємось, наше партнерство стане гарним прикладом, що в сучасному світі виготовлення паперу можливе і без вирубування дерев. А першу тестову партію папера з торішнього опалого листя ВДНГ, винахідник унікального метода виробництва Валентин Фречка привіз із собою вже на підписання меморандуму! Щобільше, одна з листівок з цієї ж партії листя, вже навіть, потрапила до рук Королеви Великобританії Єлизавети II.

Маємо надію, що дуже скоро листівок, зроблених з нашого листя буде більше, і тоді не тільки Королева, а і всі гості ВДНГ зможуть привітати ними своїх близьких. Ну а перші тестові вітальні картки, виготовлені з листя наших дерев, ми подаруємо учасникам Екскурсій-подорожей на ВДНГ вже незабаром!