В Оранжереї на ВДНГ почнуть працювати фотозони і теплий бар

23.12.2021
В Оранжереї на ВДНГ почнуть працювати фотозони і теплий бар

Головний insta-плейс Національного комплексу «Експоцентр України» почне приймати гостей Зимової країни на ВДНГ з 10:00 24 грудня. На час зимових свят Оранжерею перетворять на магічний скляний будинок — із новорічними декораціями, чарівними героями та теплим баром.  
Зали поділять на тематичні зони. У виставковій залі почне працювати теплий бар від головного партнера відродження Оранжереї — джину Hendrick's. 

 

Головна місія такого партнерства — зберегти й повністю відновити дивовижне місце, що вже протягом багатьох десятиліть зачаровує відвідувачів комплексу. Цінність Оранжереї — у колекції рослин, деякі з них були висаджені понад 60 років тому і досі продовжують своє існування тут завдяки реставрації.
Прогулюючись поміж рідкісних рослин в унікальному оранжерейному барі, можна буде скуштувати пропозиції місцевої міксології. У меню ви знайдете фірмовий коктейль локації Greenhouse Sour із джином та додаванням лимонного шербету, кордіалу на основі молочного улуну, огірка, лікеру з бузини та білка, або класичний Hendrick's & Tonic з огірком, але він подається незвично.
Щотижня в барі проводитимуться тематичні заходи, музичні вечори та культурні заходи, графік незабаром буде опубліковано у соціальних мережах Експоцентру та Hendrick's Bar. 
У лимонарії можна буде завітати в гості до казки, познайомитися з чарівними феями, почути міські легенди і зробити святкові фото на фоні тропічних рослин.

 

Вартість вхідного квитка становитиме 80 грн — розрахунок наразі лише безготівковий.
Усі кошти спрямують на реставрацію будівлі. Оранжерея працюватиме в Зимовій країні з 10:00 до 21:00 (24/12 до 20:00)
Бар Hendricks прийматиме гостей із 24 грудня до 9 січня з 18.00 до 23.00. Від 9 січня бар працюватиме з п’ятниці до неділі.