ВДНГ переходить на режим економії енергозабезпечення: що зміниться

31.10.2022
ВДНГ переходить на режим економії енергозабезпечення: що зміниться

На території ВДНГ замінили близько сотні лічильників електричної енергії.

З жовтня в Україні запроваджено режим перерозподілу (балансування) та економії електроенергії. Через те що рф продовжує обстріли критичної інфраструктури нашої країни, ощадне споживання електричних потужностей — відповідальність кожного. Національний комплекс «Експоцентр України» також переходить на режим економного збалансованого споживання електроенергії. 

Це стало можливим не лише через суттєве зменшення діяльності, а й завдяки оптимізації використання електрики для зовнішнього освітлення комплексу. Замість десяти ліній вуличних ліхтарів наразі введено в експлуатацію лише дві — для освітлення Центральної площі та Липової алеї комплексу, використовуються виключно Led-технології. Час роботи ліхтарів на території Експоцентру скоротили до 22:00. Це дозволило комплексу в 6 разів зменшити навантаження системи освітлення на енергосистему (сьогодні це 4,5 кВт на годину замість 25 кВт, як було раніше).  

На території ВДНГ замінили близько сотні лічильників електричної енергії, які дозволяють в онлайн-режимі контролювати споживання електрики, оптимізувати його, унеможливлюють користування електроенергією контрагентами понад установлені ліміти.

З двох офісів Експоцентру зробили один, співробітників переведено на дистанційну роботу, що також дало можливість зменшити витрати електроенергії.

Разом із суттєвим скороченням основної діяльності Експоцентру такий комплекс заходів дав змогу протягом останніх двох тижнів ВДНГ та його партнерам-резидентам зменшити споживання електричної енергії у 2.6 раза порівняно з аналогічним періодом минулого року. 

Що далі? Серед закладів громадського харчування ВДНГ у разі кризового навантаження на систему електропостачання або за його відсутності — працюватимуть лише фуд-корти з використанням мангалів, а також ті локації, освітлення й робота яких можливі за допомогою дизельних генераторів і альтернативних джерел енергії. 

Локації всіх партнерів-резидентів комплексу переходять на альтернативні види опалення: за допомогою дров, теплогенераторів і власних котлів опалення. До таких належать: Оранжерея, школа Midgard, тропічна ферма «Планета метеликів», РАГС №1 та інші. 
У разі якщо перехід на альтернативне опалення зробити неможливо — локації, тимчасово не працюватимуть. Перелік таких буде розміщено на нашому сайті та в соцмережах.

Команда Національного комплексу «Експоцентр України» висловлює вдячність усім своїм гостям за розуміння та перепрошує за можливі незручності.