Запрошуємо долучитися до збору матеріалів для окопних свічок
22.11.2022![Запрошуємо долучитися до збору матеріалів для окопних свічок](https://vdng.ua/static/content/thumbs/r35hv7/970x595/24x-1-1098x674/b3/w6/b3w65a3tjbtuo5e3tnfphuerc5zmssmi.jpeg)
Збір проводитиметься на ВДНГ в суботу, 26 листопада
Усі ми відчуваємо наближення зими та морозів, а хлопці та дівчата на фронті відчувають це ще гостріше. Тож хочемо разом з вами зробити добру та корисну справу.
Наразі наші захисники дуже потребують окопних свічок. Тож хочемо організувати їх виготовлення й збір необхідних для цього матеріалів. Нам знадобляться консервні бляшанки, парафін, недопалки зі свічок та цупкий картон. Усе — у великій кількості.
Механіка дуже проста: збираєте будь-що зі списку, приносите на ВДНГ й тим самим допомагаєте нашим воїнам.
Пункт прийому буде встановлений на центральній площі ВДНГ зліва від каруселі.
Чекатимемо на вас 26.11 (субота) з 12:00 до 16:00.