Збір на реставрацію декоративного басейну перед павільйоном №10

18.07.2023
Збір на реставрацію декоративного басейну перед павільйоном №10

Окрім величних споруд особливістю Експоцентру залишаються фонтани та декоративні басейни. Нещодавно ми відремонтували фонтан біля павільйону № 9 й тепер він щовихідних радує відвідувачів разом з центральним фонтаном.

Дуже хочеться відновити всі подібні об’єкти, адже вони — важливі елементи ВДНГ, які колись були створені для естетичного задоволення відвідувачів. Але наразі, на жаль, не маємо можливості зробити це власним коштом. В пріоритеті залишаються ремонти доріг, благоустрій найбільш проблемних ділянок зелених зон, ремонт освітлення Липової Алеї та інші більш критичні задачі. І все ж таки ми вирішили спробувати прискорити відновлення декоративного басейну на центральній площі за допомогою гостей комплексу, які щодня приходять сюди відпочити.

Отже, запускаємо збір на капітальний ремонт декоративного басейну перед павільйоном №10. Роботи з його оновлення не проводились 65 років, він перебуває в аварійному стані й повністю втратив здатність тримати воду. Загальна сума, необхідна для ремонту — близько 3 млн грн. Долучитися до збору можна, відсканувавши QR-код, розміщений на стенді біля басейну або на сайті: https://zminy.vdng.ua/.../restavraciya-baseinu-pered-10...

Дякуємо всім за підтримку! Для нас це дуже цінно і важливо