Золоте пшеничне поле та світлові скульптури: на ВДНГ відкривається артпростір ILLUMINARIUM

06.12.2023
 Золоте пшеничне поле та світлові скульптури: на ВДНГ відкривається артпростір ILLUMINARIUM

Артпростір «ILLUMINARIUM. Магія світла» — нові резиденти цьогорічної «Зимової країни» на ВДНГ. Унікальний парк ілюмінації почне працювати в Яблуневому саду, поруч з Оранжереєю, уже 9 грудня. 

Для киян і гостей міста ILLUMINARIUM має стати «безпечним місцем» з дитинства — світом з різдвяних казок, де можна зануритись у диво і тимчасово забути про реальні труднощі. 

Парк об'єднають ілюмінованими тунелями та аркам, а гості зможуть робити ідеальні різдвяні фото, прогулюючись простором. 

Ілюміновані металеві інсталяції з використанням LED- підсвітки стануть основою локації. Метавсесвіт заселять казковими тваринами та персонажами, чарівними деревами й цікавими абстракціями. Загалом для створення парку використають понад 50 інтерактивних ілюмінованих скульптур до 7 метрів заввишки.

 Золоте пшеничне поле та світлові скульптури: на ВДНГ відкривається артпростір ILLUMINARIUM

Родзинкою простору стане золоте ілюміноване пшеничне поле. І як і в реальному житті, після того, як сонце сяде, настає момент, коли колір і освітлення роблять все навкруги напрочуд красивими, світлові інсталяції illuminarium будуть занурювати гостей в магічне різдвяне сяйво.

Для найменших передбачено святкові квести від Квестманія по вихідних та ігри.

На території парку працюватиме фудкорт зі смаколиками та теплими напоями.  

«ILLUMINARIUM. Магія світла» працюватиме на ВДНГ щоденно з 9 грудня по 18 лютого, з 15:00 до 22:00 – квиток за 250 грн (дорослі), 150 грн (діти), 450 грн квест (вхідний квиток входить у вартість)

Для дітей до 7 років, учасників бойових дій, бійців ЗСУ, та осіб з інвалідністю – вхід безкоштовний.

Слідкувати в Facebook та Instagram