Добірка активностей просто неба на ВДНГ

24.09.2020
Добірка активностей просто неба на ВДНГ

Британські вчені довели, що людині потрібно проводити мінімум 120 хвилин на природі щотижня. 

Тож радимо виділити хоч кілька годин для прогулянок та активного відпочинку просто неба. Щобільше, на ВДНГ є чимало подій та локацій на свіжому повітрі.

Виставка — Повстання роботів на ВДНГ​ — щодня з 10:00 до 21:00

Тут можна провести чи не цілий день. Адже на території роботопарку окрім 10 експонатів є зона лазертагу, пейнтболу, ринг та куточок з розмальовками. Усі ці активності безкоштовні. Ви платите лише на вході до парку.

Квадротрек Game Tanks — щодня з 11:00 до 21:00

Ця локація створена для любителів екстриму. Тут можна покататися на квадроциклі, мотоциклі та спробувати влучити в ціль на мініатюрному танку. Гарний настрій гарантовано!

Квестманія - організація квестів і свят в Києві — щодня, за графіком

На території ВДНГ проходять різноманітні квести для дітей. Тому, якщо ваше чадо в захваті від головоломок та фантастичних історій - звертайтеся в Квестманію. Вони створять для малечі справжнє свято у, здавалось, звичайний день.

Пейнтбольний клуб "GANZ" — щодня з 10:00 до 20:00

А це забавка для любителів стратегічних ігор. Пейнтбол для дорослих та лазертаг для будь-кого. Тут є різні поля для гри. Тому можете сміливо приїжджати великою компанією і влаштовувати змагання. Єдине, варто домовитися з клубом заздалегідь. Дзвоніть за телефоном +380672040707 й бронюйте час для вашої команди.

Сад гамаків від Lay's — щодня, з 13:00 до останнього гостя

Одна із найприємніших асоціацій з природою — гамаки. А на ВДНГ є цілий сад, де кожен охочий може вдосталь повалятися попід деревами. Вхід на територію саду вільний.

Велосипеди та самокати — щодня з 10:00 до 20:00

На вході до Експоцентру розмістилися точки прокату транспорту, що стане в пригоді любителям активних прогулянок лісопарковими зонами. 

Що ж, сподіваємося ви чудово проведете час просто неба на ВДНГ. Будуть запитання, — пишіть. З радістю зорієнтуємо вас на просторах Експоцентру.