Мистецькі конкурси

Мистецькі конкурси

Національний комплекс «Експоцентр України» оголошує мистецький конкурс на визначення переможця для проведення заходу «ЗАПАЛЬНА МАСЛЯНА 2022 на ВДНГ».

Запрошуємо організаторів заходів прийняти участь у мистецькому конкурсі на проведення святкування Масляної, а саме: створення святкової атмосфери, традиційних активностей та декорування заходу, використовуючи тематичну атрибутику та інше.

З умовами конкурсу, етапами проведення та детальною інформацією щодо подяння конкурсної пропозиції ви можете ознайомитися у доданому PDF-документі.

Умови участі у мистецькому конкурсі

Контактна особа - Лимар Вікторія +380674078155, v.lymar@vdng.ua

Бажаємо успіхів!

 

I етап. Протокол засідання Конкурсної комісії з проведення мистецького конкурсу для організації заходу «ЗАПАЛЬНА МАСЛЯНА 2022 на ВДНГ» у Національному комплексі «Експоцентр України» (технічний відбір)

I етап. Протокол (технічний відбір)

II етап. Протокол засідання Конкурсної комісії з проведення мистецького конкурсу для організації заходу «ЗАПАЛЬНА МАСЛЯНА 2022 на ВДНГ» у Національному комплексі «Експоцентр України» (оцінка пропозиції)

II етап. Протокол (оцінка пропозиції)

III етап. Протокол засідання Конкурсної комісії з проведення мистецького конкурсу для організації заходу «ЗАПАЛЬНА МАСЛЯНА 2022 на ВДНГ» у Національному комплексі «Експоцентр України» (оцінка презентації пропозиції)

III етап. Протокол (оцінка презентації)